Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Inny] Mrówki na pokładzie!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jooreck
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 155
Rejestracja: 17 lip 2012, 20:41
Lokalizacja: Niemce LUB

[Inny] Mrówki na pokładzie!

Post autor: jooreck » 26 maja 2014, 22:12

Witojcie! :-D
Ostatnio pojawił się mały problem, co prawda nie w audi, ale w brejdaka Roverze :lol: W zeszłym tygodniu nagle w aucie, we wnętrzu zaczęły łazić mrówki. Dziwne, nie? Twierdzi, że nic nie rozlał, ani nic. Łażą wszędzie, od podłogi, po sam sufit :-/

Spotkaliście się może z czymś takim? Macie jakiś pomysł jak to wytępić? Pomóżcie, bo chłopaczyna auto sprzeda przez nie! :lol: Chociaż szczerze mógłby i tak to g**no sprzedać :-P

Pozdrawiam i czekam na poważne odpowiedzi! :-)

Awatar użytkownika
wujo1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3937
Rejestracja: 28 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Sk-Ce

Post autor: wujo1 » 26 maja 2014, 22:53

niech idzie do jakiegoś ogrodniczego może coś będzie miał a jak nie to ja bym na jego miejscu pruł cały środek i szukał ich gniazda o ile takowe mają
The Power of TDI! Bez Dymu Nie Ma Ognia!

Rebeca Linares,Asa Akira,Lupe Fuentes,Joanna Angels,Marie Luv,Britney Private,Lucy Belle,Aleska Diamond Jane Kyle,Sophie Lynx :)

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Post autor: Roman_S » 30 maja 2014, 14:49

Proszek który wysypuje się w miejscu łażenia-mrówki zabierają to do gniazda i tam zdychają.

Awatar użytkownika
Wino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1015
Rejestracja: 10 paź 2010, 21:46
Imię: Wino
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Wino » 17 cze 2014, 12:32

Miałem kiedyś podobny problem w audi mój błąd polegał na tym że stanąłem tyłem w wysokiej trawie po czym otworzyłem bagażnik i przyczesałem nim trochę tych chaszczy. Później po całym samochodzie rozlazły się mrówki ale wystarczyło zaparkować auto w pełnym słońcu na kilka godzin i wszystkie wyginęły. Mrówki w aucie zazwyczaj nie mają gniazd.

KamilJ.
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 112
Rejestracja: 29 maja 2011, 10:53
Lokalizacja: podlasie

Post autor: KamilJ. » 26 sie 2018, 10:52

Mam ten problem, auto stało w okolicy gdzie było ich pełno (wtedy o tym nie wiedziałem, zorientowałem się po wszystkim), a stało przez tydzień gdy rozbabrałem cały srodek w samochodzie. Łażą już 2 miesiąc. Przez pewien czas myślałem,że się ich pozbyłem, a tu klops. Przedwczoraj jak chlapnąłem drzwiami i musiałem je za chwilę otworzyć to z ukrycia wybiegły te potwory. Sprubuję czegoś na zwabienie z lepem, zobaczymy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga