Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Techniczny

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Post autor: sahar » 06 lut 2020, 22:36

Jarewa nie przerosła mnie szukajka, przewertowałem część tematów w poszukiwaniu tego co potrzebowałem i jak już miałem dosyć postanowiłem poszukać na necie i znalazłem:

http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_138.PDF manualny dach

http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_156.PDF hydrauliczny

Drukujesz to i do auta szukać usterki

[ Dodano: 2020-02-06, 22:36 ]
Admin, wchodzę od dwóch dni i śledzę temat i zero ciągu dalszego, chyba się zepsułeś. Do edukuję Cię, że te dwa linki (biorąc pod uwagę Twoją aktywność) od minimum dwóch dni powinny być podpięte w dziale Download a tu nic. SE chyba postanowiłeś, że SE nie wkleisz a to ponoć cabrio forum też jest bezradny_
Myślę, że pora na 3 ostrzeżenie ALBO Bana <pento za podejście>
ps. Pozdrawiam posiadaczy audi 80 tych normalnych otwartych na sugestie :-D

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 08 lut 2020, 16:23

sahar pisze:Admin, wchodzę od dwóch dni i śledzę temat i zero ciągu dalszego,
no i co w związku z tym - pochwałę chcesz za to czy co! A wystarczyło sobie zaznaczyć by było powiadomienie jak ktoś odpisze ;-) i nie musiał byś wtedy nadaremnie wchodzić. Oczywiście Ty mnie chcesz edukować oklasky
sahar pisze:że te dwa linki (biorąc pod uwagę Twoją aktywność) od minimum dwóch dni powinny być podpięte w dziale Download a tu nic
Nie wiem czy wiesz ale strona którą wrzuciłeś istnieje od 1997 r. I jak ktoś chciał sobie to znaleźć to znalazł.
A Ty tylko siejesz ferment a nawet nie napisałeś w czym problem masz i podejrzewam że o to właśnie chodziło Ci.
sahar pisze:Myślę, że pora na 3 ostrzeżenie ALBO Bana <pento za podejście>
ostrzeżenie było za wulgaryzmy jakbyś nie dopatrzył się i nie udawaj żeś taki niewinny i że Ci je niesłusznie dałem.
sahar pisze:ps. Pozdrawiam posiadaczy audi 80 tych normalnych otwartych na sugestie
i widzisz uważasz że obrażanie innych to dobry sposób na to by się Ciebie słuchali i wykonywali twoje polecenia - duży błąd kolego.

Kończę wiec temat bo nie ma to najmniejszego sensu.
WRC is for boys.
Group B was for men.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga