Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] Sedan Front B3 Do B4 - 80 b3/4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TaxodiumBeats
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2020, 11:06
Imię: Tomek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT+lpg
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

[B4] Sedan Front B3 Do B4 - 80 b3/4

Post autor: TaxodiumBeats » 12 lip 2021, 23:17

NA POCZĄTEK PROSZĘ O WYBACZENIE
Tak szukałem na forum ale nie ma strikte odpowiedzi zadowalającej…
A więc jak jest z tematem frontu z b3 do B4? Nie potrzebuję informacji takich jak widziałem w innych postach… ze to nie ładnie ze to feeeeee o wiele bardziej siedzi mi przód (grill maska lampy) z b3 ale b3 dla mnie jest zbyt wąskie a ze odbudowuje moje Audi od ponad roku… i prace idą bardzo bardzo powoli… a tez przez internet się szuka i pomysły wpadają chciał bym otrzymać odpowiedź na moje pytanie. Które w końcu może będą odpowiedzią na dość rzadkie pytanie :D

1. Czy da się (a nie czy jest to ładne bo auto ma sie podobać mi) swapować front b3 do B4 (maska łapmy grill) i jeśli tak to co trzeba zmieniać? Pas przedni?

2. Jakie ciekawe zderzaki poza oklepanym s2 i coupé można założyć do B4? Myślałem nad v6 z jakaś dokładka ale laminaty w Polsce do śmiech ma sali… 700zł za laminat zendera czy jakos tak. (Do Celicy za laminat płaciłem 200zl z malowaniem (nowy))

3. Lampy zespolone b3 czy posiadają obrysówki boczne? Oraz czy może przypadkiem maja miejsce na pozycje w lampach? Mam mały zamysł co do auta i ciekawi mnie to ;)

4. Czy jeśli Da się zrobić front bez ruszania nadkoli czy ma ktoś na forum b3 na części? Albo gdzieś w okolicznych złomach macie? Lampy zwykle zderzaki maska grill wszystko co na swap potrzebne się przyda …

5. Może ma ktoś popękany zderzak od v6 kompletny na sell? Mogą być nawet same listwy popękane byle były w nich kierunki i halogeny. Przyznam ze najlepiej jakby same elementy pasujące pod zderzak B4 :D

6. Jakie wgl dostępne są dokładki zderzaki do B3/B4 zastanawia mnie temat a może macie jakieś fajne to podrzućcie tutaj ;)

BONUS: I tak dla pewności bo poczytałem te fora ale troszkę się pogubiłem jeśli chce zmienić blendę (miejsce na rejestracje) w B4 sedan to z czego muszę brać (jaki model 80b4) żeby pasowała i była czerwona (kolor lamp) 😂

Wiem ze może to Głupie ale staram sie złożyć coś innego niż wszystko w moim mieście… szczególnie ze bardzo szanuje audi 80 chce zrobić je naprawdę pod siebie ;)

Awatar użytkownika
Leo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3792
Rejestracja: 06 mar 2008, 01:05
Imię: Adam
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 3B
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [B4] Sedan Front B3 Do B4 - 80 b3/4

Post autor: Leo » 13 lip 2021, 07:16

1) da się, w miarę bezproblemowo, ale wiążę się to z wymianą lamp i grilla, bo inaczej będzie ch..nia.
2) nic lepszego jak s2jkowy nie znajdziesz, cała reszta, dla mnie , wygląda jak kupa.
3) nie, nie mają postoju, niektórzy dorabiają postojówki na wzór B4, ale to i tak nie wygląda. Nie, nie mają miejsca.
4) allegro/olx
5) j/w
6) n.c.
Audi Coupe S2 - 400 KM , 440 Nm
Garrett 3071R @1.7 bar, injectors 525ccm, 7A exhaust cam, custom IC, radiator, Bosch 040 fuel pump...

Audi Way of Life!

iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000 :P

Awatar użytkownika
TaxodiumBeats
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 24
Rejestracja: 26 paź 2020, 11:06
Imię: Tomek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT+lpg
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: [B4] Sedan Front B3 Do B4 - 80 b3/4

Post autor: TaxodiumBeats » 13 lip 2021, 12:21

Odbudowa tego auta jest bolesna… oszacowany przebieg 1.3mil km XD a dalej to jeździ a sam sentyment każe mi robić z niej perełkę :D pomysle nad zderzakami z s2 albo z coupé :D może coś uda się kupić ;) a jak jest z zderzakiem z b3 coupé do B4 sedan p&p czy są problemy z założeniem?

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Re: [B4] Sedan Front B3 Do B4 - 80 b3/4

Post autor: Roman_S » 20 lip 2021, 13:44

P&P może to nie jest ale spokojnie przy piwku w 2 godziny założysz (biorę pod uwagę że pytasz o założenie zderzaka B3 do błotników B4). Różnica taka że zderzak od coupe nie wchodzi na ślizgi tak jak B4 - ślizgi z błotników zdejmujesz a zderzak przykręcasz wkrętami do nadkoli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga