Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Lampy przednie - czerwone postojówki ?

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Posty: 4642
Rejestracja: 17 lis 2006, 22:35
Imię: Andrzej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Kontakt:

Post autor: Doc » 19 lut 2008, 20:35

Panowie, proszę o więcej kultury i więcej tolerancji.

Co do malowania czy wymiany zarowek na kolorowe jakichkolwiek świateł, abstrahując od efektu, fajne, niefajne, to kwestia gustu, czyli indywidualna, wiadome jest jedno, że sprawa ta jest niezgodna z przepisami ruchu drogowego.

Przeczytać warto ten temat viewtopic.php?p=127125#127125

Awatar użytkownika
willi
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 989
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:12
Lokalizacja: KONOTOP-LUBUSKIE

Post autor: willi » 19 lut 2008, 21:30

seriouskubus pisze:jak sie komus nie podobaja czerwone postojowki to po co czyta te posty i komentuje jak dziecko... ;-)
kolego jeśli już chcesz mieć kolorowe postojówki to najlepszym wyjściem jest założenie np. czerwonej i białej diody :mrgreen: jak będziesz jeżdził sobie to będzie czerwono a jak będziesz widział policje to zmieniaj na białe i problem z glowy :mrgreen: ja mam w podobny sposób zrobione światła z tyłu przełączam przełącznik i nie działają wogóle i nikt cię z tyłu nie widzi zwłaszcza nasi niebiescy koledzy :lol:

pozdrowionka i miłych przeróbek

Awatar użytkownika
chips
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 766
Rejestracja: 04 kwie 2007, 18:55
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: chips » 20 lut 2008, 10:12

willi pisze:
seriouskubus pisze:jak sie komus nie podobaja czerwone postojowki to po co czyta te posty i komentuje jak dziecko... ;-)
kolego jeśli już chcesz mieć kolorowe postojówki to najlepszym wyjściem jest założenie np. czerwonej i białej diody :mrgreen: jak będziesz jeżdził sobie to będzie czerwono a jak będziesz widział policje to zmieniaj na białe i problem z glowy :mrgreen: ja mam w podobny sposób zrobione światła z tyłu przełączam przełącznik i nie działają wogóle i nikt cię z tyłu nie widzi zwłaszcza nasi niebiescy koledzy :lol:

pozdrowionka i miłych przeróbek

Moim zdaniem to jest totalna głupota. Nie róbcie z samochodu choinek!!! Policja nie dlatego się tego czepia, że nie ma innego zajęcia. Kolorowe światła naprawdę mogą wprowadzić sporo zamieszania na drodze. A robiąc w ten sposób co proponujesz to zamiast pilnować drogi ty pilnujesz czy nie ma w pobliżu policji, a to jest już prosta droga do dzwona. Poza tym za brak oświetlenia tablicy też dowód leci.

[ Dodano: 2008-02-20, 10:15 ]
morock pisze:Ok, ale gdyby troszkę inaczej to załatwił, tzn. dołożył druga instalację, wrzucił w światła 2-gie żarówki postojowe kolorowe i w razie kontroli przełączał na zwykłe??
Do tego wyrzutnie rakiet w zderzak, karabin w atrapie i katapultę.

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 20 lut 2008, 19:19

Rozumiem, że u podstawy Twojego genialnego pomysłu lezy zmylenie innych uzytkowników drogi i spowodowanie zderzenia czołowego?

Autka można przerabiać ale z głową i rozsądkiem.

Jak widzę samochód z czerwonymi czy zielonymi postojowkami, diodami w spryskiwaczach, etc zawsze mowie na głos: "Co za debil" :lol:

bez obrazy ;-)

Awatar użytkownika
PiotrekG
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 146
Rejestracja: 09 gru 2007, 22:22
Lokalizacja: Łodź

Post autor: PiotrekG » 20 lut 2008, 19:33

jmm pisze:Rozumiem, że u podstawy Twojego genialnego pomysłu lezy zmylenie innych uzytkowników drogi i spowodowanie zderzenia czołowego?
100% racja... :lol: :roll:

Awatar użytkownika
Benito
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2008, 13:45
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Benito » 26 lut 2008, 08:56

z mojego doświadczenia. miałem dawno temu niebieskie postoje i z tyły podświetloną tablice na czerwono i gdy zatrzymał mnie patrol (jechali za mną) od razu powiedział, że auto to nie choinka i powinien zabrać dowód rejestracyjny ale szczęśliwie skończyło się pouczeniem, nawet mandatu nie wypisał, a poza tym przepisy mówią dokładnie jak ma być oświetlone autko ale to już inna bajka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl