Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Gadzet - folia na szyby

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 09 lip 2008, 21:22

Tył cały co prawda w Punto miałem przyciemniony tą na maxa Ciemną że nic nie widać jak patrzysz do środka i przez rok nikt nic nie mówił a jak obok policji jechałem to się w nich tylko przeglądali;] Już sie przyzwyczaili ze wiele samochodów seryjnie ma ciemne szybki i leją na to;D i słowa mojego ojca ( Policjanta w spoczynku) nie chce im sie bawić w sprawdzanie szyb :P

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 11 lip 2008, 20:03

A ja bylem na przegladzie i co ??? Przeszedlem przez badanko bez problemow i bez giftów dla diagnosty :))) Wiec jestem happy bo folia jest delikatna i lepiej sie jezdzi - slonce nie dokucza no i furka lepiej sie prezentuje :)

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 14 lip 2008, 01:34

mellow_pak pisze:A ja bylem na przegladzie i co ??? Przeszedlem przez badanko bez problemow i bez giftów dla diagnosty :))) Wiec jestem happy bo folia jest delikatna i lepiej sie jezdzi - slonce nie dokucza no i furka lepiej sie prezentuje :)
lepiej sie prezentuje,powiadasz?No coz,nie kazdy zyje marzeniami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
sieroza
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2008, 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: sieroza » 17 lip 2008, 09:35

A ma ktoś może jakiś namiar na dobrych i tanich obklejaczy w okolicach Wrocławia, Sieradza lub Jeleniej Góry?

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 19 lip 2008, 11:09

pojedz troche dalej i zajrzyj do mnie, wyjmiesz se szybki z drzwi i Ci za 100 zrobie wszytskie :)

angelusmorti

Post autor: angelusmorti » 22 lip 2008, 20:25

ja bylem dwa dni temu na policji i juz wszystko wiem tylne szyby mozna przyciemnic w 100% przednie: przednia duza ma miec przepustowosc 75% a przednie boczne 70% powodzenia zycze ja doszedlem do wniosku ze sam sie z tym nie bede bawil oddam do profesjonalnej firmy. Oni wiedza jak to zrobic pozdro

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 22 lip 2008, 21:26

Pamietaj ze audi juz ma przyciemnione szyby tyle ile mozna wiec zalozenie jakiejkolwiek folii dyskwalifikuje samochod z ruchu <ok>

mellow_pak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:03
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: mellow_pak » 22 lip 2008, 23:58

labek, masz racje przednie szybki juz sa sporo przyciemnione wiec dodatkowe jej przyciemnienie moze juz sie komus nie spodobac....

Mozna zawsze walnac przezroczysta na przednie boczne z filtrem UV, ale malo co to da w upalne letnie dni

angelusmorti jak masz kase na to zeby placic komus kaske za przylepienie kawalka folii to prosze bardzo, ale dla chcacego nic trudnego ( i satysfakcja wieksza )

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 23 lip 2008, 10:36

Ja tam mialem przyciemnione wszystkie szyby oprocz czolowej i bylem zadowolony Max, naszczescie policja mnie nigdy nie zlapala ( ale moich kumpli tak ;-) ), ja wszystkie auta ktore mialem dawalem do jednego zakladu i zawsze bylem zadowolony w 100%

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 25 lip 2008, 02:26

labek pisze:Ja tam mialem przyciemnione wszystkie szyby oprocz czolowej i bylem zadowolony Max, naszczescie policja mnie nigdy nie zlapala ( ale moich kumpli tak ;-) ), ja wszystkie auta ktore mialem dawalem do jednego zakladu i zawsze bylem zadowolony w 100%
Posluchaj Labka,on wie,co pije...tfu,wie co mowi <ok> .A tak na serio,to mowi prawde,i do tego ma calkowita racje.pozdrowiska <piwo>

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 25 lip 2008, 14:15

Jeszcze jedno, widzialem folie zakladane przez moich kumpli.. niby dobrze to wygladalo ale zawsze jakies niedorobki byly, albo po pewnym czasie wyszedl bąbel, albo folia na koncu szyby byla tak docieta ze pozal sie boze, wygladalo jak logo Adrenaline Motorsport Warsaw <ok>

Awatar użytkownika
Oofol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3143
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:26
Lokalizacja: Karkonosze/ORK
Kontakt:

Post autor: Oofol » 28 lip 2008, 02:13

sieroza pisze:A ma ktoś może jakiś namiar na dobrych i tanich obklejaczy w okolicach Wrocławia, Sieradza lub Jeleniej Góry?
W Jeleniej a wlasciwie w Cieplicach na Koronie jest dobry zaklad - przyciemniaja niunki za 180zl a najciemniejsza jakos ciut wiecej ale sie nie orientowalem bop ta mnie nie interesowala.
Co do oblepiania samemu moze i jest to satysfakcja ale sa 2 problemy
1. wypoklosc tylnej szyby - nie chcial bym miec przyciemnienia w paskach docietych do ogrzewania
2. gdzie kupic profesjonalna folie w ludzkiej cenie?!

Awatar użytkownika
czester-11
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 479
Rejestracja: 15 mar 2007, 23:09
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk

Post autor: czester-11 » 28 lip 2008, 07:58

no co do przyciemniania samemu to sie z toba zgodze ze nie jest latwa sprawa zrobic tylna szybke
ale mi sie na szczescie udalo , tylko ze wczesniej uczylem sie na innych autach :) i mam z jednego kawalka zrobione,
no i problem z folia tez jest bo wiekszosc to badziewie .

Awatar użytkownika
mariobross
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2008, 16:37
Lokalizacja: Pierściec

Post autor: mariobross » 21 sie 2008, 21:47

tragedia z tylną szybą w sedanie nawet nie podchodzę do tego lepiej niech mi to zrobią magiki, jak miałem avanta to już ciężko było a sedana to sobie nie wyobrażam, co do oklejania szyb to zgadzam się 75% I 70% ale trzeba zaznaczyć że aby uzyskać takie parametry trzeba mieć urządzenie do mierzenia przepuszczalności światła. Niestety nie znam żadnego magika który dysponuję takim sprzętem zalegalizowanym i uprawnionym do wystawienia certyfikatu. A wasze atesty są do niczego niepotrzebne!!! jedynym ważnym dokumentem potwierdzającym stan faktyczny przyciemnienia szyb z maksymalnym zaciemnieniem dozwolonym przepisami jest certyfikat wystawiony przez instytut ceramiki i szkła w Krakowie który takie testy i pomiary wykonuje. Raz w życiu się spotkałem z gościem który to miał i kosztowało to nie pamiętam dokładnie ale było z 2 lata temu jakoś z 2500zł. miał to zrobione w A8 i podczas kontroli drogowych byli w szoku że to ma. Krótko mówiąc jest to do zrobienia na pełnym legalu ale po co i tak mało kto się tego czepia jak w jednej stacji diagnostycznej powiedzieli mi nie pojechałem do drugiej i bez problemu podbili

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 22 sie 2008, 12:33

Ja oddałem tydzień temu auto do goscia do przyciemnienia ( fotki sa dodane w Moje Audi80) i jestem super zadowolony, juz kiedys u niego robiłem i te z wyszło super.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl