Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 80 B3 1.8 LPG] Gdzie naprawić licznik przebiegu ?!

ODPOWIEDZ
DavidDavid
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2008, 21:07

[Audi 80 B3 1.8 LPG] Gdzie naprawić licznik przebiegu ?!

Post autor: DavidDavid » 07 sie 2008, 22:36

Witam serdecznie,

Kilka dni temu padł w moim B3 wskaźnik przebiegu km większy i mniejszy. Prawdopodobnie poprzedni właściciel na chama kręcił licznikiem. Przebieg jest dla mnie niezbędny ze względu na LPG, wiem kiedy mniej więcej skończy mi się gaz.

Czy wiecie może gdzie można naprawić liczniki przebiegu oraz jaki jest koszt takiej usługi, może znacie jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach?

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

josef
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 90
Rejestracja: 26 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: Lebork

Post autor: josef » 08 sie 2008, 19:12

Spróbuj sam naprawic (jaka satysfakcja jak sie uda) duzo o liczniku jest tematów,uzyj szukajki, a jak nie dasz rady to pewno sie znajdą w Twojej okolicy klubowicze ktorzy Ci pomogą ;-)

Awatar użytkownika
tomo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 212
Rejestracja: 20 kwie 2007, 18:17
Lokalizacja: DTR

Post autor: tomo » 08 sie 2008, 23:43

josef pisze:Spróbuj sam naprawic (jaka satysfakcja jak sie uda) duzo o liczniku jest tematów,uzyj szukajki, a jak nie dasz rady to pewno sie znajdą w Twojej okolicy klubowicze ktorzy Ci pomogą ;-)
Popieram - to najpewniej tylko zimne luty, poradzisz sobie sam. Polecam też dział download, gdzie jest instrukcja instalacji obrotka - przyda się opis rozkładania licznika na elementy.

Awatar użytkownika
bieniek1984
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 446
Rejestracja: 07 lip 2007, 14:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: bieniek1984 » 25 sie 2008, 18:28

poszukaj kolego nawet bylo na forum jak samemu naprawic ze zdjeciami a naprawa jest prosta tylko tresik jest jak wskazowke sciagasz reszta idzie dobrze kolega tomo dobrze radzi zimen luty 100 % tez sam u siebie naprawialem i teraz dziala dobrze :D

assai
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 340
Rejestracja: 15 maja 2007, 12:00

Post autor: assai » 25 sie 2008, 20:03

Oddawać do naprawy nie ma sensu,lepiej spróbować samemu lub z pomocą doświadczonego kolegi w tym temacie.Ja kupiłem za 100 całe zegary,gdyż uszkodzonego trybika nie dało się naprawić(ząbek mu wyleciał).Za naprawę takich instrumentów kroją,że aż zbledniesz jak ci powiedzą ile.

Awatar użytkownika
tomo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 212
Rejestracja: 20 kwie 2007, 18:17
Lokalizacja: DTR

Post autor: tomo » 26 sie 2008, 09:32

Jak wspomniałem ja naprawiłem sam i sam też wstawiłem obrotek. Wszysto to po wizycie u tzw. "fachowca". Pan przyszedł, obejżał, objaśniłem, że nie liczy kilometrów i że chciałbym obrotek. Pan pocmokał, pomyślał, gdzieś zadzwonił i powiedział, że na pojutrze za 300zł będę miał cały, nowy licznik z obrotkiem - wszystko oczywiście sprawne. Szczęka mi opadła, bo za taką kasę da się naprawić ze 3...

Awatar użytkownika
dubbler
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 666
Rejestracja: 02 mar 2008, 12:30
Lokalizacja: LU / RBI
Kontakt:

Post autor: dubbler » 26 sie 2008, 09:38

taniej sprawny licznik z obrotkiem można wychaczyć na "alledrogo.pl" ceny od 100-280zł w zależności od stanu, ale nigdy pewności że i temu luty nie zziębną :mrgreen:

a później można komuś odsprzedać części <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga