Chciałem się pochwalić moją grabarką.
[center]
[/center]Jestem w jej posiadaniu od 15.08.2008r, udało mi się ją dorwać (już z wstawionym LPG) za nieduże pieniądze, a do tego jeszcze poprzedni właściciel był moim sąsiadem a ma głowę do motoryzacji i ma na ten temat wielką wiedzę, no i tak jeszcze przed kupnem powymienialiśmy w niej trochę rzeczy jak np. wstawiliśmy jej nowe:
Sreberko to ma już trochę lat bo jest z 1979roku i ma już nalatane 465780 km, ale niech mi ktoś pokaże jakąś inną markę w tym wieku i z tym przebiegiem a w takim stanie to zaśpiewam mu kolędę :mrgreen: Ja lubię audiczki i tyle (chociaż są trochę wadliwe) ale nie ma dla mnie lepszych samochodów niż one.
Marzy mi się jeszcze Audi 100 w nowej pace z motorem przynajmniej 2.4B ale to daleka przyszłość, narazie nie opuszczę mojej grabarki:)
[center]------------------------------------------------OOOO--------------------------------------------------[/center]
Ale co tu będę nawijał przejdę do konkretów, bo mam co do audiczki takie plany:
A co jeszcze to się jeszcze okaże z czasem :idea: i mam nadzieję że podrzucicie mi jakieć ciekawe pomysły <ok>
01.09r.
15.02.09r.
Ostatnio się troszkę zakopałem :mrgreen: wiecie zima ma swoje prawa i nie wszędzie można wjechać (no wjechać może i da radę ale gorzej już z wyjazdem)
[center]
[/center]24.03.09r.
Dzisiaj przeprowadziłem w grabarce małe remonty :mrgreen:
Dostała kilka nowych części:
A tak spędzamy z kumplem wolny czas :mrgreen: przesiadując przy swoich maszynach
15.05.09r.
Nadszedł czas na lekką renowację nadwozia :roll:
Oto przebieg po którym robię remont <lol>

Orginalne fele :mrgreen:

Ale klubowa wlepa też jest


17.03.10r. mały przegląd po dachowaniu (niestety:/)

03.07.10r.

A powinno być coś koło tego :->















