Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3/b4] Zderzak przedni - singleframe

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
Lolek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 594
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:52
Lokalizacja: Białystok/Podlasie

Post autor: Lolek » 26 sty 2009, 19:09

Mowiac sczerze nie psujmy tego co i tak jest piekne ;-)

Awatar użytkownika
Skuciok
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1404
Rejestracja: 23 kwie 2007, 14:03
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Skuciok » 26 sty 2009, 19:22

tomek1982 pisze:napewno sie da bo widzialem gdzies 80-tke z duzym grillem gdzies nawet na forum to było ale czy trzeba coś ciąć czy nie to nie wiem
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=13104&start=0

Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 09 mar 2009, 00:36

Chcesz tuningować ostro ??? to zrób tak:

Obrazek

Nie dosyć że widać nadal że to B4 to w dodatku odmłodzona o grubo 10 lat :) ale aerograf musi iść w ruch bo bez tego malunku traci urok. Maska wg mnie jest bombowo pomyślana bo wykorzystany jest jej "profil" te białe paski idą w taki sposób jak załamania na masce... idealnie <piwo>

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 09 mar 2009, 08:09

MaXuS pisze:Chcesz tuningować ostro ??? to zrób tak:

[url=http://images46.fotosik.pl/79/98cb2f3e3fe39fae.jpg]Obrazek[/URL]

Nie dosyć że widać nadal że to B4 to w dodatku odmłodzona o grubo 10 lat :) ale aerograf musi iść w ruch bo bez tego malunku traci urok. Maska wg mnie jest bombowo pomyślana bo wykorzystany jest jej "profil" te białe paski idą w taki sposób jak załamania na masce... idealnie <piwo>
Tuning dla biednych :mrgreen:

Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 09 mar 2009, 08:53

Ah tam zaraz :mrgreen: Jak dla mnie to bym tak sobie psiknął auto ;) zobaczycie że niedługo nowe seryjne wozy będą tak na zamówienie kupującego robione <ok> z tzw Winylami, ile można jeździć takim samym wozem jak ma sąsiad hehe

Poza tym ten tuning by mi sie bardziej podobał gdyby był zderzak od S2 :) I ten malunek :) <mikolaj>

Nie jestem zwolennikiem wieś tunningu ale trzeba umieć dostrzec granice między wieś tuningiem a profesjonalizmem:) Logiczne że każdy by chciał jeździć takim samochodem żeby mu się podobał 8-)

Ja założyłem zawieszenie -60 twarde jak smok i chce do tego 17" bo kiedy ??? Jak będe miał 40 lat to będzie na to za późno:) teraz póki nie mam dzieci mogę tłuc się drabiniastym wozem i później wnukom o tym opowiem :) :D

Wiec jak dla mnie dobry tuning nie jest zły:)

Awatar użytkownika
AUDI_80
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2009, 18:08

Post autor: AUDI_80 » 26 mar 2009, 19:59



Mi się podoba taki przód. Tu masz taki oto filmik z OPT;))

Awatar użytkownika
shellah
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3081
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:08
Imię: Artur
Model: Inny
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Reading UK

Post autor: shellah » 28 mar 2009, 00:06

już lepiej bawić się wnętrzem :mrgreen: nowe skórki obicia zegarki i inne bajery a nie ingerować w wygląd zewnętrzny :-x
Panowie inżynierowie nad tym pracowali i jakaś aerodynamika musi być :evil: Ja już zmieniłem zdanie na temat tjuningu 80 90 i coupe więc radzę i wam <ok>

Hawker

Post autor: Hawker » 29 mar 2009, 17:55

shellah pisze:już lepiej bawić się wnętrzem :mrgreen: nowe skórki obicia zegarki i inne bajery a nie ingerować w wygląd zewnętrzny :-x
Panowie inżynierowie nad tym pracowali i jakaś aerodynamika musi być :evil: Ja już zmieniłem zdanie na temat tjuningu 80 90 i coupe więc radzę i wam <ok>
EEE... zaraz ktoś pomyśli że jestem jakiś nie tego... ale... Dlaczego nie zmieniać wyglądu zewnętrznego tylko spoczywać na seryjnym look'u? Dla mnie jest to pewna dyktatura stylistów z Audi. Ktoś pomyśli to po co kupujesz taki egzemplarz - owszem ale są przypadki gdzie auto sie dostaje od kogoś bądź też inne losowe jak np. niska okazyjna cena (mój przypadek) itp. Nie podoba mi się wygląd mojego auta - to je picuję. Wiadomo że nie można robić wiochy! ale co nie co można zrobić! co szkodzi? Ja osobiście nie ubiorę jakiegoś ciucha który mi się nie podoba czy też parszywie wygląda - tak też traktuję jazde autem - nie będę jeżdził własnym autem które mi się nie podoba..

Przykład mojego auta - pomaranczowe bleee kierunki, seryjne zderzaki zjedzone przez słońce... lakier który nie jest zbytnio trafiony, monotonny wygląd ogólny... Zmienię to choćby naruszając sny stylistów Audi...
I to nie dlatego że dżemi we mnie wieśmak-tuning ale chcę się cieszyć ładnym autkiem które będzie się podobało przede wszystkim mnie - nie innym <ok>

sorka za moje (być może) dywagacje... nie musicie się zgadzać z moją wypowiedzią.. I jednocześnie nikogo nie miałem zamiaru urażać <ok>

Prime
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009, 10:55

[B3] Zderzak + Duży gril

Post autor: Prime » 01 kwie 2009, 11:25

Witam...Chciałbym zakupić Sobie duży grill ze zderzakiem i przerobić swoją niunie na mniej więcej taką :
Obrazek
Jaki zderzak mam kupić od jakiego modelu żebym mógł go w łatwy sposób zamontować?
Oraz co jest przydatne żeby taką modyfikacje wykonać ??
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 17:19 przez Prime, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spiczi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2453
Rejestracja: 02 sty 2008, 14:48
Lokalizacja: RBR/RZ
Kontakt:

Post autor: spiczi » 01 kwie 2009, 13:12

<bylo> kilka postów nizej jest to samo https://audi80.pl/b3-b4-poszukuje-fo ... t18861.htm

Awatar użytkownika
KLAKSON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1767
Rejestracja: 02 paź 2007, 17:58
Lokalizacja: Harderwijk, Holandia
Kontakt:

Post autor: KLAKSON » 01 kwie 2009, 13:52

Prime, nie rób z B3 choinki :roll: . A po drugie, w Swoim opisie masz silnik ABK i model B3 :roll: :?: :arrow: coś nie halo a w dodatku AVANT :-/

Prime
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009, 10:55

Post autor: Prime » 01 kwie 2009, 14:31

Fakt bardzo podobny temat.Jednak tam autor poszukuje fotek właśnie takich przeróbek,a
ja chciałbym się dowiedzieć jaki do tego celu wybrać zderzak ?..od audi A3 ?A4 ?
Co potem robić?..bo na lampy się nie zmieści standardowe...i czy zakładać lampy od A4 potem czy mogę inne kupić nowe np na allegro?
I czy ktoś wie na jakiej zasadzie spasować te elementy ?...Czy na szerokość wszystko będzie ok ?

w tamtym temacie jest tylko bezcelowa dyskusja na temat czy się komu podoba taki przód czy nie...nic konkretnego z niej nie wynika.Prosiłbym o kilka rad w jaki sposób się do tego zabrać.
Nie oczekuje uwag typu "zostaw tak jak masz" - w końcu mój samochód więc go sobie mogę przerobić ;-)

EDIT: Tam dane samochodu wpisywałem obojętnie.Nie przywiązywałem zbytniej uwagi do tego.Interesuje mnie aby ta przeróbka nic więcej.
EDIT2: Dane samochodu już poprawione
EDIT3: Klakson takie uwagi mnie nie interesują typu "nie rób sobie choinki" ;-) Zostaw je sobie dla Siebie

Prime
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009, 10:55

Post autor: Prime » 01 kwie 2009, 14:50

ahm widzę,że ciężko jest zrozumieć prawda ?
nie interesuje mnie żaden zderzak od opla itd.
Moje pytania są umieszczone wyżej w poście...

Awatar użytkownika
KLAKSON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1767
Rejestracja: 02 paź 2007, 17:58
Lokalizacja: Harderwijk, Holandia
Kontakt:

Post autor: KLAKSON » 01 kwie 2009, 14:52

Prime pisze:Prosiłbym o kilka rad w jaki sposób się do tego zabrać.
Kupic sobie A3 lub A4 a nie psuć 80 :evil: :evil: :evil: . Brak mi słów czasami do takich jak Ty, że na przekór wszystkim będziesz dalej miał te Swoje pytania jak to przerobić a i tak nic nie zmienisz w B3

[ Dodano: 2009-04-01, 14:53 ]
Prime pisze:Tam dane samochodu wpisywałem obojętnie.
To przeczytaj regulamin

Prime
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009, 10:55

Post autor: Prime » 01 kwie 2009, 14:59

a Może zwyczajnie nikt z was nie potrafi pomóc w tej sprawie ??...Bo przecież większość i tak wie, że nikogo nie obchodzi to czym kto jeździ...czy tzw "choinką" czy nie.
Przerabiać zacznę jeśli będę miał plan od początku do końca.
Narazie chcę zainwestować ale nie jestem w 100% przekonany w co.Dlatego założyłem ten temat z myślą,że ktoś kto się na tym zna mi powie to i owo.
Ale widzę, że jednak dużo osób potrafi się mądrzyć i aby pisać żeby posta nabić,a żadnego sensownego zdania w mojej sprawie nikt nie napisze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl