Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[cabrio] da sie zdjac srebrna ramke?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

[cabrio] da sie zdjac srebrna ramke?

Post autor: Kolczat » 03 mar 2010, 20:54

tak jak w temacie, moze ktos wie czy i jak zdjac srebrna obramowke, ktora biegnie dookola auta, tu zdjecie gdzie widac ta obramowke... chodzi mi o kazda czesc karoserii - drzwi, blotnik i pokrywa dachu... poprostu jestem w przeddzien malowania auta i chce ulatwic prace lakiernikowi ;]

Obrazek

karmelitto
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 282
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:06
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: karmelitto » 04 mar 2010, 22:11

jak ja oddawalem samochod to lakiernik nie mial z tym problemow :P a czy w razie czego nie latwiej okleic je tasma malarska?

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 05 mar 2010, 10:56

tak mi powiedzial ze bedzie probowal, a jak moge to zebym sie dowiedzial jak i czy wogoel da sie zdjac, w razie jakby nie podołał to oklei i problem z glowy ;]

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 05 mar 2010, 22:09

Łukasz, nie wiem jak się resztę tych chromów demontuje, ale na drzwiach powinieneś uzyskać do niej dostęp po zdjęciu ramki, a właściwie tego szkieletu z szybą. Wydaje mi się, że ten element będzie mocowany razem ze zgarniaczem szyby, a jeżeli nie, to będzie nabijany na krawędź drzwi.

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 06 mar 2010, 01:37

Aż taką masakrę masz ten lakier, że polerka nie zrobi go na glanc?

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 06 mar 2010, 18:44

IC69, no jak zdejme boczki drzwi to jest praktycznie gola blacha i ta ramka, ale jak kiedys je sciagalem to nie zwrocilem na to uwagi, ale mysle ze masz racje i nie bedzie z drzwiami problemu ;]

slugs, no wlasnie wszyscy poprzedni wlasciciele chyba kochali polerke mechaniczna, mam tyle rys ze szok jak sie wyjedzie umytym autem na slonce :/ pozatym mam odprysniety lakier na drzwiach (na samym srodku, jak rowniez na krawedziach) pozatym maska ma wgniotke i mnostwo sladow po kamykach, dodatkowo zderzak przod trzeba wymienic no i tyl malnac i w koncu go prosto ustawic i wykrecic tego paskudnego wkreta z blotnika :/ ogolnie masakre mam lakier, ale wszystko bylo wrzucone w koszta podczas kupna auta wiec nie ma sie czym przejmowac ;]

slugs
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 925
Rejestracja: 24 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: slugs » 08 mar 2010, 12:16

Widać nie tylko kochali polerke mechaniczną ale też i kochali ją partaczyć. Po dobrze zrobionej masz lakier jak świerzo położony.
No to chociaż dobrze, że lakier masz wliczony w koszta i kasę nagotowaną. Bo inaczej byłby ból. Sam mam pozimowego wkur..., bo na zderzaku pojawiły mi się dwa szlify - jeden wielkości 1,1cm, drugi długości 5 cm, grubości 2mm na zagięciu zderzaka ;/ Niby pierdoła, ale szlag mnie trafia jak ją widzę ;/ lakiermen czeka ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga