Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4]kierunkowskazy boczne

Awatar użytkownika
Grzegorzbielsko
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 647
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:18
Lokalizacja: bielsko-biała

Post autor: Grzegorzbielsko » 13 maja 2008, 21:42

temat poruszany na
viewtopic.php?t=14441&postdays=0&postor ... e&start=15

a tu tylko przekopiuje mój fragmęt



Wysłany: 2008-05-03, 11:18
Jestem świeżo po przeglądzie i rozmowie z diagnostą. Czepił się odrazu braku bocznych kierunków. Przygotowany (po wcześniejszym przeczytaniem tego postu) wdałem sie w dyskusję gdzie są zamontowane kierunki i o dziwo niestety z grymasem stwierdził iż mam racje i są faktycznie w błotniku :mrgreen: ale zaraz mnie zaatakował abym mu na tym kierunku pokazał homologację (homologacja nr 5) iż ten kierunek spełnia wymagania kierunku bocznego który jest wymagany do haka(pokazał mi na innych autach, fakt boczne maja tą 5). Awięc teoretycznie wymagany jest kierunek w naszych audiolkach. Za wiedzę oraz nie podskakiwanie przegląd podbity-sprawa bardzo delikatna i zależy od diagnosty.

Awatar użytkownika
speed_killer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 10 lut 2008, 13:42
Lokalizacja: RPR-Przemyśl

Post autor: speed_killer » 16 maja 2008, 16:24

Jak obiecałem daje znać jak udało mi się załatwić sprawę: spróbowałem jeszcze raz podjechać na stacje i trafiłem na gościa który ma też Audi 80 :mrgreen: No ale on też zaczął swoje wywody o kierunkach, żebym sobie w dziury w listwach wepchnął (od razu powiedziałem mu, że nie po to płacę za AUDI żeby teraz znaczki odrywać. <ok> I za kolegą Grzegorzbielsko <piwo> : to w takim razie gdzie są zamontowane kierunki??? On pokiwał głową po marudził i wbił mi przegląd <piwo>

Awatar użytkownika
Gruszka
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 521
Rejestracja: 27 cze 2007, 15:14
Lokalizacja: Kąpino

Post autor: Gruszka » 17 maja 2008, 07:41

super i w końcu kolejna wojna wygrana 10:0 dla Audi <ok> <ok> <ok>

Awatar użytkownika
speed_killer
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 114
Rejestracja: 10 lut 2008, 13:42
Lokalizacja: RPR-Przemyśl

Post autor: speed_killer » 17 maja 2008, 08:51

Gruszka pisze:super i w końcu kolejna wojna wygrana 10:0 dla Audi <ok> <ok> <ok>
Hehe nie wiem, czy tak do końca 10 : 0, bo ilu posiadaczy b4 wmontowuje te boczne kierunki??? Nawet naklejają na lusterka :mrgreen: Tak, że na pewno po drugiej stronie jest wiecej niż 0 <osohozi>

Krzysztof_Suliko [usunięt

Post autor: Krzysztof_Suliko [usunięt » 12 lut 2010, 10:27

Koledzy, mam pytanko związane z wiązką kierunkowskazów bocznych. Kupiłem błotniki i oryginalną wiązkę, będę teraz to wszystko montował... Którędy idzie oryginalna wiązka do kierunkowskazu bocznego ? Ma jakieś swoje miejsce, uchwyty ? Proszę o informacje i może jakieś foto...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PI7er
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 724
Rejestracja: 18 wrz 2009, 10:40
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: PI7er » 13 lut 2010, 10:10

Przewód jest poprowadzony od kierunkowskazu, tego obok lampy i idzie "prawdopodobnie" w blotniku pod nadkolem. Ogladalem kiedys wiazke na szrocie w aucie.

Krzysztof_Suliko [usunięt

Post autor: Krzysztof_Suliko [usunięt » 15 lut 2010, 07:29

I tak poprostu sobie dynda i tłucze się o błotnik, czy jest gdzieś chwycony ??

Awatar użytkownika
Karol_90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 178
Rejestracja: 27 mar 2010, 19:59
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Karol_90 » 10 paź 2010, 20:08

A ktoś może wie jak zmienić żarówkę w bocznym kierunkowskazie? Trzeba demontować nadkole czy da się jakoś zdjąć ten plastik na wierzchu? Próbowałem jakoś go podwarzyć, ale nie ma za bardzo jak, rwać na siłę też nie chciałem. Jak ktoś już to robił to proszę o radę jak to zrobić.

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8390
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 10 paź 2010, 21:27

Wystarczy przesunąć w odpowiednią strone (lewą , prawą) i wyciągnąć do siebie.

Przed demontarzem sprawdz odsłaniając troche gumke po której stronie jest bolec plastikowy. Jeżeli jest po lewej zarówki to pchaj w prawo jeżeli po prawej to pchaj w lewo oczywiście za klosz lampki. Na alledrogo masz zdjęcia .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga