Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABK ] modul ac a plywak w baku

ODPOWIEDZ
jabko_nb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:53
Lokalizacja: Kraków

[B4 ABK ] modul ac a plywak w baku

Post autor: jabko_nb » 29 lip 2011, 20:02

witam panowie mam pytanie odnośnie modulu ac czy da rady sam modul zakrecic do zegarow bez niego (VDO) czy trzeba cale zegary zmieniac . A dwa co z plywakiem trzeba go wtedy wymieniac czy zostawic stary (ktory i tak musze wymienic bo plywa gora dol wskazowka na zegarach a wskaznik paliwa jest na bank dobry bo zwieralem kable plywaka, stabilizator tez bo nie mam problemow ze wskazaniami temp) a znalazlem na allegro taki o to plywak i nie wiem czy taki ma byc do abk i czy do ac tez podpasuje . jesli nie bedzie kolidowalo jak zrobic kalibracje ac z plywakiem zeby nie swiecil rezerwy jak nie ma takiej potrzeby .

Audi 80 Polska
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7334
Rejestracja: 25 sty 2007, 08:37
Imię: Andrzej Cz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Audi 80 Polska » 29 lip 2011, 22:30

Oczywiście możesz wrzucić AC do zegarów które wcześniej go nie posiadały. Pływak zostaje ten sam.
Jedynie będziesz musiał kostkę podłączyć nową bo jest inna niż do MC i ma więcej wejść. Stracisz brzęczyk informujący o niezgaszeniu świateł albo włączonym radiu. Musisz załatwić oddzielny (oryginał albo jakiś inny gong).

jabko_nb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jabko_nb » 29 lip 2011, 23:15

czy pływak na zdjęciu jest odpowiedni do 2.0 abk, zakupiłem takowy właśnie ac sam i teraz pytanie nie chce sie bawić w pełna jego funkcje typu poziom płynu spryskiwacza czy tez czujniki świateł przód tył . jak to zneutralizować aby nie wyświetlał błędów , a dwa nie będę miał skąd załatwić ori wtyczki wiec trzeba będzie brać niebieska duza ale jaki kolor idzie do czego am namysli kabelki ma ktos moze jakies foto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl