Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A80 b3] podgrzewane bębenki zamków - problem

ODPOWIEDZ
Tomcio90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 234
Rejestracja: 10 wrz 2009, 17:38
Lokalizacja: Sejny

[A80 b3] podgrzewane bębenki zamków - problem

Post autor: Tomcio90 » 08 lis 2011, 09:15

Witam ponownie. Ostatnio po włamaniu do auta skradziono mi kluczyk do otwierania auta, który wrzuciłem do popielniczki jak dorabiałem zapasowy. Zapasowy używałem a o nim zapomniałem niestety i już go nie mam. Chciałbym powymieniać wszystkie zamki w samochodzie. I teraz pytanie do Was drodzy klubowicze. Jak to zrobić. Mam podgrzewane zamki i nie wiem czy da się kupić zwykłe wkłady do tych grzałek czy muszę zmieniać koniecznie na wkłady od podgrzewanych albo kupić kompletne zamki w co wątpię, że uda mi się je znaleźć. Ja kompletnie się na tym nie znam więc pomoc od Was będzie niezastąpiona ;-)
Dzięki!

trejdmark
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 65
Rejestracja: 25 lut 2011, 15:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: trejdmark » 08 lis 2011, 09:38

wiesz co, ja bym wpierw się dowiedział, czy nie można tychże zamków przerobić na inny kluczyk, słyszałem, że ktoś tak kiedyś zrobił, ale to było dawno i mogę się mylić i mieszać, ale spytać warto.

Awatar użytkownika
eSPe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3695
Rejestracja: 10 gru 2007, 21:13
Imię: Sławek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.6 ABC
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: eSPe » 08 lis 2011, 19:23

da się. Ja płaciłem za ustawienie zamka pod kluczyk 50zł. Dwa zamki to 100zł. Zostaje ci jeszcze stacyjka.

Kup stacyjkę z nowym kluczykiem i pod niego przeób zamki. No i bagażnik jeszcze.
Albo najtaniej wyjdzie ci chyba kupić stacyjkę, zamki drzwi i baga z jednego auta.
Wtedy wsio na jednym kluczu pociśniesz.

Tomcio90
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 234
Rejestracja: 10 wrz 2009, 17:38
Lokalizacja: Sejny

Post autor: Tomcio90 » 08 lis 2011, 19:58

Właśnie stacyjkę kilka miesięcy temu wymieniałem więc mam inny klucz. Tylko te zamki pozostaje wymienić. żeby nie te grzane zamki to nie było by problemu, ale z drugiej strony nie chce z nich zrezygnować z racji tego że nie mam centralnego na pilota. Tak więc pytam o wymianę samych wkładów, czy tak się da i czy wkłady podejdą od zwykłego modelu bez grzania?

Dziki
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 996
Rejestracja: 18 sty 2007, 16:32
Lokalizacja: LBI

Post autor: Dziki » 08 lis 2011, 20:14

ja tylko zasugeruje sprawdzenie czy grzanie zamków ci jeszcze działa ;-)
ja chciałem przełożyć kiedys ale naszło mnie sprawdzic czy to trybi jeszcze i zonk <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl