Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABK] Pasowanie tyłu, klapy, kloszy

ODPOWIEDZ
pauelek7732
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

[B4 ABK] Pasowanie tyłu, klapy, kloszy

Post autor: pauelek7732 » 14 paź 2014, 18:37

W mojej Audi nie podoba mi się strasznie tył, krzywo leży klapa nie me równej lini z lampami, klosze odstawają z obu stron, walczyłem z tym już kiedyś i udało mi się jedynie zmniejszyć szczeline między klapą a lewym bokiem. Auto było uderzone z tyłu z lewej strony, ale nie zbyt mocno, tzn nie było spawane i takie tam. Może ktoś już się bawił w prostowanie tyłu i podzieli się wskazówkami. Może nie da rady już tego zrobić chociaż chciałbym spróbować bo nie to strasznie drażni

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 25 paź 2014, 16:35

Jeśli boki są dobrze poskładane to musi się dać wyregulować klapę. Regulujesz ją tymi śrubami którymi jest przykręcona do zawiasów. Popuszczając te śruby jeśli dobrze pamiętam wyregulujesz klapę na boki oraz jej ustawienie w głąb bagażnika lub do tyłu. A jeśli chcesz by po zamknięciu światła na klapie były w równej linii do świateł na bokach to regulujesz to tymi gumowymi ogranicznikami które są po bokach na których spiera się klapa po zamknięciu.

pauelek7732
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: pauelek7732 » 27 paź 2014, 00:37

Próbowałem takich cudów już i wszystkie regulacje są max... W sumie to widzę że lewy bok jest troche krzywawy, ale audi z prawej strony bite nie było, a lampa odstaje i ma jakąś śmieszną szparę. Dodam, że klosze boczne są bodajże firmy DEPO, może są jakieś lewe. Aha i czy jest taka możliwość, że prawy klosz jest na lewej stronie a lewy na prawej ? Czy to nie ma prawa bytu lub nie ma znaczenia ?

Awatar użytkownika
hudy
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4865
Rejestracja: 28 lis 2006, 00:13
Imię: Robert
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Alwernia
Kontakt:

Post autor: hudy » 27 paź 2014, 11:02

Depo to raczej zamiennik a na lampach masz znaki R i L w zależności od strony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl