Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ALL] Gumowe listwy na dołach drzwi

QWON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 12:36
Lokalizacja: Oława

Post autor: QWON » 27 mar 2014, 17:38

Witam.Wałkuję dalej temat nieszczęsnych listew mam pytanie do kolegów mailowałem do sprzedawców z Alle..... dzwoniłem ale nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć czy po skróceniu będą pasowały listwy z Audi 100 C4 A6 załączam zwymiarowaną listwę mojej "niuńki".Miasto w którym mieszkam nie jest"bogate" w modele Audi 100 1991-94 abym mógł przymierzyć ,chcę zamówić ale nie jestem pewny.
Krótki-dzięki za kierunek ale dla mnie to jednak chyba za wysoka cena, wolę za to kupić markowe elementy mechaniki.Pozdrawiam forumowiczów. <mur

Awatar użytkownika
DYZIO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1163
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:39
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: DYZIO » 27 mar 2014, 20:13

A dlaczego nie chcesz ori używanych :?:
W C4 listwy są jeszcze gorsze niż w b4

QWON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 12:36
Lokalizacja: Oława

[B4 ALL] Gumowe listwy na dołach drzwi

Post autor: QWON » 28 mar 2014, 03:47

DYZIO pisze:A dlaczego nie chcesz ori używanych :?:
W C4 listwy są jeszcze gorsze niż w b4
DYZIO pewnie że fajnie byłoby zamontować orginały nawet używki ale zdobycie w arakcyjnym stanie graniczy z cudem (dalej szukam),co namierzę w necie to albo w niczym nie odbiegają wyglądem od tych co wywaliłem albo "właśnie wyszły".
O co chodzi z tym że listwy od C4 są gorsze od tych z B4 zresztą te na All..... nie są orginałami tylko zamiennikami no i najważniejsze co z tymi wymiarami,czy będą "grały"?

Awatar użytkownika
szymon_xd2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 247
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:07
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: szymon_xd2 » 29 mar 2014, 10:42

bylem ostatnio na szrocie i listwy od b4 sedan tylko ze w benzynie ( ale to listwy chyba takie same ) mieli w stanie idealnym -pomyslałem wtedy o Tobie ale nie miałm hajsu zeby je wziać ... moze zadzwon do szrotu w suwalkach (Transdźwig Zawaddzcy ) i sie zapytaj czy jeszcze maja je

Awatar użytkownika
majekk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 203
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: majekk » 30 mar 2014, 22:50

Ja regenerowałem i jest ok. Dwie zimy przejeździłem i wszystko sie trzyma.

https://audi80.pl/b4-all-naprawa-ods ... t68821.htm

Trochę dłubania przy tym jest. Ale jedno popołudnie roboty a zakup w ASO..... no bez porównania ;-)


Powoli trzeba się brac za drugą stronę auta bo tam też już zaczynają odstawać :-)

forumowitz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:05

Post autor: forumowitz » 05 sty 2015, 20:12

Witam,

Czy te listwy ktoś montował u siebie/widział jak to się prezentuje na aucie?
http://allegro.pl/audi-80-listwy-dolne- ... source=mlt
U mnie wszystkie są do wyrzucenia. W dodatku ktoś przykręcił je blachowkrętami... od zewnątrz... Tak więc albo podróby albo ścinam kołki i serdecznie... żegnam się z tym wymysłem. Niestety przy drugiej opcji będzie więcej roboty/kasy bo łatanie i cieniowanie x4.
A i jeszcze środowa listwa w drzwiach kierowcy odkleja się. Czy wystarczy odkleić/oczyścić/przykleić na nowo czy trzeba zdejmować boczek?

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 05 sty 2015, 23:08

forumowitz pisze:ścinam kołki i serdecznie... żegnam się z tym wymysłem. Niestety przy drugiej opcji będzie więcej roboty/kasy bo łatanie i cieniowanie x4.
No właśnie, nie wspominając o okaleczeniu auta.
forumowitz pisze:środowa listwa w drzwiach kierowcy odkleja się. Czy wystarczy odkleić/oczyścić/przykleić na nowo czy trzeba zdejmować boczek?
Nie trzeba zdejmować tapicerki. Listwy te, przymocowanesą za pomocą taśmy dwustronnej.

forumowitz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:05

Post autor: forumowitz » 05 sty 2015, 23:29

IC69 pisze:No właśnie, nie wspominając o okaleczeniu auta.
Wszystkie drzwi są już okaleczone bo co 10 cm jest na wylot przez te gumy walnięty blachowkręt...
Ostatnio zaobserwowałem że podczas mokrych dni zbiera się na listwach mnóstwo wody więc podejrzewam że ruda zaraz będzie szaleć. Te listwy podrabiane o które pytam są montowane tylko na taśmę dwustronną więc i tak muszę te kołki zgrzane wywalić. Tak wiec i tak na wiosnę powinienem się wziąć do roboty i ogarnąć uszkodzenia. Gdyby te listwy pasowały w miarę to nie musiał bym łatać dziur tylko szlif, ocynk w spreju, ori lakier. Stąd pytanie czy ktoś coś widział.
Co do środkowej listwy super info, zrobię przy wymianie zawiasu [pęknięty ogranicznik]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl