Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.0 ABT LPG] B4 po stłuczce

ODPOWIEDZ
AnotherWorldTM
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2015, 17:39

[2.0 ABT LPG] B4 po stłuczce

Post autor: AnotherWorldTM » 25 sie 2015, 17:54

Cześć Wam, jestem tu nowy, ale może zagoszczę na dłużej, jako że niecały tydzień temu nabyłem Audi 80 :D Ogólnie auto od rzetelnego i sprawdzonego dziadka, który kupił je od kolegi z którym prowadzą firmę od lat dla swojego najmłodszego syna, a syn taki trochę JP z tego co wywnioskowałem i przywalił dzwona na parkingu pod domem. Ogólnie auto mega zadbane w środku, z zewnątrz już nieco gorzej, jednak bez grama rdzy zarówno od spodu, jak i w każdym zakamarku. Jednak do rzeczy, jak pisałem, auto kupiłem po stłuczce i sprawa wygląda tak jak na zdjęciach - jak myślicie ile mogłoby to kosztować ? Czy da sie to wyciągnąć i zrobić bez cięcia i spawania podłużnicy, jak byście szacowali orientacyjny koszt usługi ? Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2015, 00:01 przez AnotherWorldTM, łącznie zmieniany 3 razy.

sokraal

Post autor: sokraal » 25 sie 2015, 20:25

Jeśli całe uszkodzenie podłużnicy to ten ubytek w lakierze to gratuluję jeśli "powypadkowy" znaczyło sporo tańszy.
Z tego co widzę ucierpiał zderzak i lewy błotnik. Przede wszystkim tego nie wyciągniesz to od razu mogę ci powiedzieć ale wymienić bez żadnego problemu sobie możesz bo to naprawdę nie będą jakieś straszne pieniądze, a będzie jak nowy.
Możesz zdjąć ten zderzak, a najlepiej i błotnik i ocenić czy nie zostało uszkodzone nic pod spodem (przede wszystkim zawieszenie) bo jeśli to co widać na zdjęciach jest całym skutkiem tego stuknięcia to masz świetne auto na lata :D

AnotherWorldTM
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2015, 17:39

Post autor: AnotherWorldTM » 26 sie 2015, 00:32

sokraal pisze:Jeśli całe uszkodzenie podłużnicy to ten ubytek w lakierze to gratuluję jeśli "powypadkowy" znaczyło sporo tańszy.
Z tego co widzę ucierpiał zderzak i lewy błotnik. Przede wszystkim tego nie wyciągniesz to od razu mogę ci powiedzieć ale wymienić bez żadnego problemu sobie możesz bo to naprawdę nie będą jakieś straszne pieniądze, a będzie jak nowy.
Możesz zdjąć ten zderzak, a najlepiej i błotnik i ocenić czy nie zostało uszkodzone nic pod spodem (przede wszystkim zawieszenie) bo jeśli to co widać na zdjęciach jest całym skutkiem tego stuknięcia to masz świetne auto na lata :D
Zobaczymy, w przyszłym tyg. auto oddaje do blacharza, mówił ze około 700zł bedzie to kosztowało wstępnie z wyklepaniem błotnika z grubsza bo nie moge znaleźć w tym kolorze w okolicznych szrotach, a nie chce walić szpachli na element. Za auto dałem 2900zł. Opłacało się pi razy drzwi ?
IC69 pisze:Popraw proszę tytuł tego wątku zgodnie z regulaminem. Zastosuj w nim odpowiednie tagi. Dla działu technicznego tagi wyglądają tak. W przypadku nie poprawienia, zostanie on zamknięty lub usunięty !
Zrobione, jestem jeszcze nieobyty :P

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 26 sie 2015, 08:41

AnotherWorldTM pisze:IC69 napisał/a:
Popraw proszę tytuł tego wątku zgodnie z regulaminem. Zastosuj w nim odpowiednie tagi. Dla działu technicznego tagi wyglądają tak. W przypadku nie poprawienia, zostanie on zamknięty lub usunięty !

Zrobione, jestem jeszcze nieobyty :P
Spoko loko. :-)
AnotherWorldTM pisze:Za auto dałem 2900zł. Opłacało się pi razy drzwi ?
Cena auta + koszt remontu - 2000...pi razy drzwi...jeżeli auto faktycznie dopieszczone, to cena dobra.

Awatar użytkownika
aluminium
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 495
Rejestracja: 17 lip 2012, 17:53
Lokalizacja: EZG

Post autor: aluminium » 26 sie 2015, 09:13

Tak licząc pobieżnie to koszt części wyniesie ok 350 zł jak uda ci się znaleźć błotnik i listewke pod lampkę w kolorze.

AnotherWorldTM
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2015, 17:39

Post autor: AnotherWorldTM » 26 sie 2015, 11:57

IC69 pisze: Cena auta + koszt remontu - 2000...pi razy drzwi...jeżeli auto faktycznie dopieszczone, to cena dobra.
Co ???! O_o Koszt remontu 2000pln O_o ? Nie chce ktoś go odkupić :P

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8392
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 26 sie 2015, 17:13

aluminium pisze:Tak licząc pobieżnie to koszt części wyniesie ok 350 zł
Zderzaka nie wyprostuje, listwy zderzaka nie naprawi, brak przeciwmgłowego uszkodzony uchwyt zderzaka drobnostki ale cena może wyjść spora bo lampa przestawiona.

Awatar użytkownika
aluminium
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 495
Rejestracja: 17 lip 2012, 17:53
Lokalizacja: EZG

Post autor: aluminium » 26 sie 2015, 21:20

Na zdjęciach nie zauważyłem że zderzak też do wymiany czyli koszt rośnie jeszcze o ok 350 zł wiem bo pół roku temu sam szukałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl