Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4 1Z 1.9TDI] Problem ze wskazaniem poziomu paliwa !

Awatar użytkownika
joandaw
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 840
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:06

Post autor: joandaw » 13 sty 2012, 23:55

Żarówki masz wkładane i przekręcane zmień od razu na ledy
http://allegro.pl/zarowka-led-r5-mini-b ... 47379.html
przeczyść styki na śrubkach z tyłu w liczniku za wskaźnikiem jak nie pomoże to bym sprawdził pływak wyciąg go przesuń do ful i czy sie podniesie bo może w nim być przyczyna ;-) Jak nie to drugi licznik na podmiankę do sprawdzenia ;-)

tHe_BikSs
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 18
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:51

Post autor: tHe_BikSs » 20 sty 2012, 22:13

witam ponownie, wczoraj zrobiłem tak jak opisałes i niestety zadnych zmian przeczysciłem wszystko tak jak byc powinno ale doszedłem do tego ze licznik chyba był rozbierany,na płytce od strony wskaźnika temp. na dwóch śrubkach a właściwie pod nimi były podkładki natomiast od strony wskaźnika paliwa nie było ani jednej, a do tego wszystkie śrubki które są do okoła obudowy były spiłowane na płaski śrubokret a normalnie powinien byc torks(mała gwiazdka) zostaje chyba zamiana licznika lub sprawdzenie pływaka. Chyba ze macie jakis pomysł?

spamki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2015, 16:44
Lokalizacja: KWA

Post autor: spamki » 13 lip 2017, 15:42

Hejka. Mam problem z pływakiem - ale to nie takie istotne ile, kiedy i jak mi wskazuje. Chodzi mi o to, czy spotkał się ktoś z zastąpieniem pływaka z A80 1Z (z racji tego, iż nie ma zamienników i nowych oryginałów) na pływak z A4 i jego dostosowaniem do A80? Oczywiście wiem, iż sama wymiana pływaka na pływak z A4 nic nie da, trzeba to jeszcze jakoś elektronicznie porzeźbić. Spotkaliście się z czymś takim? Jest to w ogóle praktykowane? Nie chodzi mi o samo szybsze wstawanie poziomu paliwa, tylko o to by obejść brak części nowej do A80 na rynku. Pytam o to, gdyż szlag mnie trafia, jak nie płytka wytarta, to blaszki nie dociskają płytki, są powyginane i haczą a nie chodzą płynnie, jeśli jest pływak na aledrogo, to zaś króćce uwalone itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga