Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.8 v6 AAH/2.6 V6 ABC] SWAP informacje

Wszystko co tyczy się silników V6
feltQ200
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2015, 20:06

Post autor: feltQ200 » 29 mar 2015, 18:43

Aldi aukcje dodałem tak oo tylko żeby zobrazować o co mi chodzi, a co do silnika to w grę wchodzi tylko i wyłącznie silnik montowany wzdłużnie.

pawel_G
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 125
Rejestracja: 13 lis 2013, 20:04
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: pawel_G » 02 kwie 2015, 18:07

Powiem Ci tak, jeśli nie musisz koniecznie mieć LPG, to zainwestowałbym 5tys. zł może 6tys. w kapitalny remont Twojego obecnego silnika, ale mówiąc kapitalny mam na myśli wszytko, każdą drobną uszczelkę, każdą niepewną śrubeczkę, zbudowałbym ten silnik od nowa i cieszył się silnikiem który przejedzie kolejnych kilkaset km, a swapując na V6 będziesz musiał nie dość, że kupić silnik to i pewnie go pouszczelniać i wyremontować, a jeśli się okaże, że ten silnik po kilku miesiącach zaczyna dokonywać żywota, to będziesz tylko zły sam na siebie. Bo te silniki mają już swoje lata kilometry za sobą.
A co do 1.8T fajna opcja, ale kompletny i sprawny swap to majątek. Też o tym myślałem, ale ja jestem osobą, której musi wszystko działać, więc psychicznie by mnie wykończył taki swap, gdybym musiał tyle rzeczy ogarnać, a jak bym nie podołał sam, to pewnie nie wielu by mi pomogło, bo to jest że tak powiem akrobacja cyrkowa biorąc pod uwagę, ze musisz włądować cały osprzęt od 1.8T łącznie z kompem, wiązką, klima wszytko trzeba od nowa się bawić.
Takie moje zdanie. Nie każdy musi się z tym zgadzać. Gdyby mi padł silnik, a zależałoby mi na budzie, to zrobiłbym generalke.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga