Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 AVANT] Podświetlenie bagażnika

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysiek_kw15
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 287
Rejestracja: 20 maja 2007, 09:20
Imię: Krzysztof
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: CW/DW

[B4 AVANT] Podświetlenie bagażnika

Post autor: krzysiek_kw15 » 25 paź 2007, 18:17

Witam!!
Mam problem a mianowicie nie mogę zlokalizować tego przycisku dzięki któremu po otwarciu klapy włącza sie światełko. Sprawdzałem czy przyczyną braku oświetlenia nie jest przepalona żarówka ale okazało sie że jest dobra.
Ma ktoś jakiś pomysł ?? :-?

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 25 paź 2007, 18:26

Włącznik krańcowy znajduje się w jednym z zamków, możliwe że przełamał się przewód w wężyku (przejście z klapy), albo po prostu uszkodzony włączniczek w lampce.

a 12V przy lampce jest :?:

Awatar użytkownika
siwusek216
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 695
Rejestracja: 29 lip 2007, 11:28
Lokalizacja: Myslowice

Post autor: siwusek216 » 26 paź 2007, 15:09

Zacznijmy od tego ze lampka ta swieci tylko przy wlaczonych swiatlach :mrgreen: pozniej zmostkuj wylacznik jesli sie nie zaswieci to zlamany jest gdzies kabelek

Awatar użytkownika
minon1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1138
Rejestracja: 20 kwie 2007, 15:49
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: minon1 » 26 paź 2007, 15:20

siwusek216 pisze:Zacznijmy od tego ze lampka ta swieci tylko przy wlaczonych swiatlach
no co ty :?:

WOJTEK26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4041
Rejestracja: 01 lut 2007, 08:15
Lokalizacja: Jelenia G

Post autor: WOJTEK26 » 26 paź 2007, 15:22

siwusek216 pisze:Zacznijmy od tego ze lampka ta swieci tylko przy wlaczonych swiatlach :mrgreen: pozniej zmostkuj wylacznik jesli sie nie zaswieci to zlamany jest gdzies kabelek
Pierwsze słysze żeby podświetlenie bagażnika działało tylko przy włączonych światłach, chyba koleszko pomyliło Ci sie z podświetleniem schowka ;-) . Co do oświtlenia sprawdx czy jest napięcie w kostce przy światełku jeżeli jest a nie działa, sprawdź czy jest przejście od włacznika (prawy zamek klapy) do wtyczki przy oświetleniu

Awatar użytkownika
siwusek216
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 695
Rejestracja: 29 lip 2007, 11:28
Lokalizacja: Myslowice

Post autor: siwusek216 » 26 paź 2007, 15:29

WOJTEK26 pisze:
siwusek216 pisze:Zacznijmy od tego ze lampka ta swieci tylko przy wlaczonych swiatlach :mrgreen: pozniej zmostkuj wylacznik jesli sie nie zaswieci to zlamany jest gdzies kabelek
Pierwsze słysze żeby podświetlenie bagażnika działało tylko przy włączonych światłach, chyba koleszko pomyliło Ci sie z podświetleniem schowka ;-) . Co do oświtlenia sprawdx czy jest napięcie w kostce przy światełku jeżeli jest a nie działa, sprawdź czy jest przejście od włacznika (prawy zamek klapy) do wtyczki przy oświetleniu
Moze to i dziwne ale cabrio tak ma :mrgreen: wiec i myslalem ze inne tez chcialem blysnac a tu zonk :-P

dziq111
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:39
Lokalizacja: Bieruń woj. Slaskie

Post autor: dziq111 » 26 paź 2007, 17:06

tak jak kolega pisał prawy zamek steruje praca lampki. od tego trzeba zaczac jezeli zarowka nie swieci a co wazne po otwarciu oprad do niej nie doplywa... u mnie sie przelamali na loczeniu klapy z budą z tym ze umnie wszystkie kabli sie ladnie polamaly i dzieki wlasnie temu pompke centralnego szlak trafil.. ale to poprzedni wlasciciel tak zalatawil... najlepiej sprawdz czy w lampce jest wogule prąd... z tylu z lewej strony masz pare przekaznikow. chyba 3 nie mam pojecia czy ktorys idzie do tej lampki bo tego nie musialem rozbierac ale napewno z tych przekaznikow leci prad do klapy bagaznika:) czyli moze to byc tylnia wycieraczka lub swiatla wsteczny itd. ale wydaje mi sie ze chyba tam tez jest sterowanie tej lampki. pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga