Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi Cabrio 2.8 V6 AAH by KORU

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Audi Cabrio 2.8 V6 AAH by KORU

Post autor: KORU » 07 lis 2014, 00:52

Witam wszystkich zainteresowanych. W sumie nie ma się czym chwalić, a ponieważ idzie zima postanowiłem zakupić okazyjnie Audi Cabriolet w najmocniejszej wersji silnikowej. Jest to jedno z najciekawszych seryjnie produkowanych nadwozi. Przypominam że model ten fabryka w Ingolstadt produkowała aż do 2000 roku.

Na pokładzie : silnik 2.8 V6 AAH + sekwencja LPG OVML DREAM. Instalacja była już zamontowana i ma dokladnie ok. miesiąca czasu. Rocznik 1996

wyposażenie :

:arrow: lampy soczewkowe,
:arrow: zderzak S2,
:arrow: oryginalne kierunki i halogeny HELLA,
:arrow: 2 poduszki powietrzne,
:arrow: klimatyzacja manualna sprawna,
:arrow: dach otwierany elektro-hydraulicznie w bardzo dobrym stanie,
:arrow: tylna szyba ma lekkie rysy, ale widać przez nią co sie dzieje za autem,
:arrow: tempomat
:arrow: komputer pokładowy
:arrow: termometr
:arrow: kierownica trójramienna S-line
:arrow: radio Pioneer (chyba nadaje się do kosza ciężko chodzą przyciski, zamienie na coś innego )
:arrow: podgrzewane fotele
:arrow: skórzana kremowa tapicerka
:arrow: schowek na kasety :mrgreen:
:arrow: drzewko Wunderbaum o zapachu mango :mrgreen:
:arrow: hamulce wentylowane przód, nawiercane tył
:arrow: ABS
:arrow: alufelgi Brock B1 z nowymi oponami Dunlop SP Sport 215/40 R17 cali tył 225/40 R17
:arrow: gwintowane zawieszenie HR jakiś tam kit musze zobaczyc co tam dokładnie siedzi
:arrow: swiatło stopu w klapie
:arrow: windshot
:arrow: koło dojazdowe
:arrow: worek na narty
:arrow: tłumik końcowy REMUS

Oto kilka fotek poglądowych a najbardziej aktualne foto zrobię jak umyje nadwozie gdy przestanie padać deszcz. :)

:arrow: http://s407.photobucket.com/user/KORU_2 ... sort=2&o=0

Z usterek to nie działa podgrzewanie fotela pasażera, nie podnoszą się zegary od temperatury silnika i wskaźnika paliwa, ale czasem podnosi się i po chwili opada, obrotomierz zaniża wskazanie obrotów. Dalej włączenie swiateł długich na stałe nie działa, jak przyciągne dźwignię do siebie to działa, tapicerka brudna i troche popękana, drzwi skrzypią jak w XVI wiecznym zamku :mrgreen: podświetlenie termometru i regulacji nawiewu nie działa. Trzeba jeszcze wymienić płyn hamulcowy bo jest ciemny i od wspomagania tez przydałoby się zalać nowego FEBI. Do wymiany chyba bedą świece zapłonowe, bo na pewno poprzedni właściciel nie zmieniał.
Wszystkim się zajmę w wolnym czasie. Już mnie ciągnie do tego. :)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2015, 23:40 przez KORU, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kolczat
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7532
Rejestracja: 07 kwie 2009, 23:11
Imię: Marcin
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG+lpg
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Kolczat » 07 lis 2014, 06:14

nooo stary chyba z 4 lata sluchalem ze sobie kupisz cabrioleta i w koncu Ci sie udalo :mrgreen:
ogolnie calkiem przyjemnie wyglada, no i co najwazniejsze widac ze kompletny jak na swoj rocznik

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 07 lis 2014, 08:07

no to gratki z zakupu w końcu ustrzeliłeś widać że fajna sztuka z dobrym wyposażeniem . Ogólnie jakbyś coś potrzebował to wal jak w dym <ok>

Awatar użytkownika
audki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 563
Rejestracja: 24 gru 2010, 10:03
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Audi Cabrio 2.8 V6 AAH by KORU

Post autor: audki » 07 lis 2014, 08:08

Witam kolejnego posiadacza bezdasznika :) czekam na mody :)

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 07 lis 2014, 08:24

Ciekawa fura :-P Jakieś dalsze plany co do auta?

Awatar użytkownika
audi88rsa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 102
Rejestracja: 28 gru 2013, 11:10
Lokalizacja: Zagórz

Post autor: audi88rsa » 07 lis 2014, 08:55

Z zewnątrz wygląda bardzo ładnie na tych alusach i w tym kolorze :-) wnętrze z resztą też fajnie zachowane, życzę powodzenia ;-)

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 07 lis 2014, 09:33

To w końcu jak to jest z tymi zderzakami (vide przedni). Jak nie ma oryginalnych spryskiwaczy to chyba nie jest S2 <hmm>

A co do auta to ciekawa baza :-)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 07 lis 2014, 10:31

aaaa...... to ten egzemplarz kupiłeś, widziałem na alledrogo aukcję kilka razy - fajna sztuka
Chłopak był bardzo konsekwenty jesli chodzi o podtrzymywanie ceny <ok> udało sie coś znegocjować?

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 07 lis 2014, 12:44

:arrow: Gratki Tomku... wreszcie cos co powinienes miec już dawno... bardzo fajny wypasik teraz szukaj tylko hardtopa na zime <ok>

Viteknt
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 302
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:22
Lokalizacja: N.Tomyśl

Post autor: Viteknt » 07 lis 2014, 16:38

No no ładny , z przodu wyglada identycznie jak mój :-P

Awatar użytkownika
Boberro
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 246
Rejestracja: 10 lut 2014, 22:44
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Boberro » 07 lis 2014, 19:00

no gratulacje znam to auto z alledrogo ciekawe za ile oddał, przed wczoraj chyba Twoja wyścigówka stała obok korony na parkingu. Ostatnio zauważyłem taką wyścigówkę chyba z forum ktoś z tego co pamiętam
http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... ba51a37575
szkoda że z junkersem ;-)

Awatar użytkownika
Monster_C4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 128
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Monster_C4 » 07 lis 2014, 20:39

No Koru założyłeś wątek szybciej niż ja :P
Musimy zrobić spota, bo we Wrocławiu nas już całkiem sporo :)

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 07 lis 2014, 21:05

Monster kogo moje stare oczy widzą - teraz czas na twoją czarnule

Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Post autor: KORU » 07 lis 2014, 22:47

Kolczat pisze:nooo stary chyba z 4 lata sluchalem ze sobie kupisz cabrioleta i w koncu Ci sie udalo :mrgreen:
ogolnie calkiem przyjemnie wyglada, no i co najwazniejsze widac ze kompletny jak na swoj rocznik
Tak dokładnie chyba 4 lata i 3 zloty VAG NYSA :mrgreen:
Niki20 pisze:Ciekawa fura :-P Jakieś dalsze plany co do auta?
Dzięki z planów to zakup hardtopa w dobrej cenie, taki z dużą szybą jak mial wysio. Dalej odnowa tapicerki lub wymiana foteli na bardziej sportowe. Ogólnie dopieszczanie całego auta, felga ma przyszlifowany rant. Dokupienie 2 fajnych naklejek (nie powiem jakich :-P ). Podniesienie przodu o 1 lub 2 cm w górę. Może kiedyś będzie V8 pod maską ? trzeba to przemysleć. Raczej zakupie 4.2 V8 w innym nadwoziu już. Jest to przede wszystkim ogromne wyzwanie. Najważniejsze to poprawa pokładowego zestawu car audio. Wymiana płynów eksploatacyjnych oraz podświetlenia w desce rozdzielczej.
stawsz pisze:aaaa...... to ten egzemplarz kupiłeś, widziałem na alledrogo aukcję kilka razy - fajna sztuka
Chłopak był bardzo konsekwenty jesli chodzi o podtrzymywanie ceny <ok> udało sie coś znegocjować?
Tak zezłościł mnie strasznie bo nie wspomniał o usterkach ale udało się urwać aż 600 zł :-) Przy liczeniu rozerwał mi sie jeden banknot 200 zł Liczyliśmy z Harrym kase aż 2 razy. Takie były emocje :lol:

UFOtm pisze::arrow: Gratki Tomku... wreszcie cos co powinienes miec już dawno... bardzo fajny wypasik teraz szukaj tylko hardtopa na zime <ok>
Dzięki przyjacielu hardtop przydałby się z racji że zbliża się zima. Szkoda mi poprostu dachu który całkiem fajnie wygląda.
Boberro pisze:no gratulacje znam to auto z alledrogo ciekawe za ile oddał, przed wczoraj chyba Twoja wyścigówka stała obok korony na parkingu. Ostatnio zauważyłem taką wyścigówkę chyba z forum ktoś z tego co pamiętam
http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... ba51a37575
szkoda że z junkersem ;-)
Dzięki jak już napisałem mam taniej pod dystrybutorem. W sumie o pieniądzach nie lubię dyskutować. Raczej handlowcy z klientami rozmawiają o ewentualnych cenach. ;-) Do tego nie doliczam kosztów logistyki i rejestracji. Zresztą jest taki duży rozrzut cenowy w internecie. Przykładowo za troche słabiej wyposażone krzyczą 14 do 18 000 lub nawet 25 000 PLN i to za modele nieznacznie starsze od mojego. Ta wyścigówka z czerwonym dachem to z naszego forum. Właściciel to Piotrek auto kupione z tego co pamiętam od Wysia.

Monster_C4 pisze:No Koru założyłeś wątek szybciej niż ja :P
Musimy zrobić spota, bo we Wrocławiu nas już całkiem sporo :)
No troche się dziwiłem że jeszcze nie pokazałeś swojego nabytku. Mnie namówił mały_v8 czy ja wiem czy jest czym się chwalić ? Radość z posiadania jednak jest. :-) Szymon ma rację zakładaj temat bo też masz rarytas na pokładzie którego chyba nikt tu nie ma. :-)

Dziękuje wszystkim za miłe słowo. Auto kupiłem bo od dawna o takim marzyłem. Wysio dzięki za ofertę jak będę coś potrzebował to zadzwonię. Narazie mam dostęp do części od Teeree'go, którego wiekszość Was zna. Jest super świetnym sprzedawcą i jeżeli chodzi o ceny to można się z nim doskonale dogadać.

Jezeli chodzi o Auto Checka to jednak działa. Podziękowania dla DeSa.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2014, 22:28 przez KORU, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 08 lis 2014, 09:39

Tomek ty zamiast przód podnosić to tył opuść jak masz na czym... tył masz jak koza :-P

A fotele by Monster pojawiają się na Allegro wiec kwestia tylko Twoich finansów :)

Ja osobiście to na pierwszy ogień przemalowałbym rotory felg na srebrno - jakoś nie lubię czarnych ale to moje subiektywne zdanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga