Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Łuszczyca lakieru - ratunek ?

Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 02 sty 2013, 14:44

Mam tak u siebie, na chwile to bierzesz bezbarwny i mały pędzelek pryskasz np na kartkę tak żeby trochę się zlało i pędzelkiem nakładasz na obrzeżach gdzie odchodzi bezbarwny - powinien się on wlac pod to co odchodzi i na jakiś miesiac dwa masz spokój - później koniecznie wizyta u lakiernika bo bedzie tylko gorzej, skutek nieumiejętnego lakierowania ;-)

Awatar użytkownika
piotyrek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2010, 21:22
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotyrek » 02 sty 2013, 19:25

Jak temperatura utrzyma się na plusie to zrobię to choćby jutro, ogólnie jak kupowałem furę "znajomy" mechanik pieczałowicie oglądał wszystkie nadkola i stwierdził że nie były robione, tak samo jak progi, ale nie jestem pewien, bo właśnie lewy tył zaczyna rdza wpierdzielać (patrz zdjęcia)

Obrazek

Obrazek

więc niedługo jakiś lakiernik z lublina zarobi :-D

Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 02 sty 2013, 19:31

Widać że robione, nawet masz reszte lakieru na listwie ;-)

Awatar użytkownika
piotyrek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2010, 21:22
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotyrek » 02 sty 2013, 19:35

Nie nie, na listwie to ja sam zrobiłem, nie ukrywam że amator ze mnie, zamalowywałem przetarcia na pionowym elemencie nadkola, zaraz nad progiem i słabo zabezpieczyłem taśmą malarską, to było tuż przed mrozami tej zimy, ale warunki atmosferyczne i tak zrobiły swoje i odkryły zpowrotem moją amatorkę

Awatar użytkownika
grze
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3198
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:57
Lokalizacja: południe

Post autor: grze » 03 sty 2013, 18:57

GerB3 pisze:Mam tak u siebie, na chwile to bierzesz bezbarwny i mały pędzelek pryskasz np na kartkę tak żeby trochę się zlało i pędzelkiem nakładasz na obrzeżach gdzie odchodzi bezbarwny - powinien się on wlac pod to co odchodzi i na jakiś miesiac dwa masz spokój - później koniecznie wizyta u lakiernika bo bedzie tylko gorzej, skutek nieumiejętnego lakierowania ;-)
jeśli możesz, to wyjaśnij dokładniej na czym polega ten patent bo po opisie jakoś nie bardzo sobie to jestem w stanie wyobrazić.

Awatar użytkownika
GerB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3096
Rejestracja: 20 maja 2008, 22:11
Lokalizacja: KRK

Post autor: GerB3 » 03 sty 2013, 19:05

grze pisze:
Chodzi o to że jak lakier sie łuszczy to na rogach sie podwija i na poczatku do konca nie odpada - jak wlejesz pedzelkiem troche bezbarwnego to podejdzie własnie pod to co odchodzi i na jakis czas zabezpieczy przed dalszym odpadaniem - doklei ten odchodzący bezbarwny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl