Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Gadzet - nakładki na zaciski a`la Brembo

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
Awatar użytkownika
MaXuS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 421
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MaXuS » 07 sie 2008, 23:33

Nakładki na zaciski... hm jak dla mnie to do mojej 80 tki z 91 są nieco za drogie:D Ale jak Ty jeździsz Tiburonem.... Nie zastanawiałbym się;D Ja takim jak Twój to ścigałem sie ;P :D w Need For Speed Underground 2 ahaha:) ahh :D Pozdro:) Powiedz tylko czemu jesteś klubowiczem Audi??:D skoro masz Tuscani :D (jestem Z Bydgoszczy może kiedyś Cię wyprzedzę ;D)

Awatar użytkownika
JawoR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Toruń - Warszawa

Post autor: JawoR » 08 sie 2008, 09:08

MaXuS pisze:Nakładki na zaciski... hm jak dla mnie to do mojej 80 tki z 91 są nieco za drogie:D Ale jak Ty jeździsz Tiburonem.... Nie zastanawiałbym się;D Ja takim jak Twój to ścigałem sie ;P :D w Need For Speed Underground 2 ahaha:) ahh :D Pozdro:) Powiedz tylko czemu jesteś klubowiczem Audi??:D skoro masz Tuscani :D (jestem Z Bydgoszczy może kiedyś Cię wyprzedzę ;D)
Witam,
jeżeli będę ciągnął kolejną partię to dla kolegi zza miedzy i pierwszego chętnego z forum audi80 mogę zrobić promocję. Może to przekona innych. Jak coś to pisz na PW.

Jestem klubowiczem Audi, bo te auta były w moim domu przez 13 lat, sam śmigałem moim Audi 1,5 roku, a mój dziadek śmiga różnymi modelami z Ingolstadt od lat 70.

Co do wyprzedzenia to może być ciężko, bo w Toruniu jestem sporadycznie, obecnie mieszkam w Warszawie.

Pozdrawiam
JawoR

Awatar użytkownika
KLAKSON
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1767
Rejestracja: 02 paź 2007, 17:58
Lokalizacja: Harderwijk, Holandia
Kontakt:

Post autor: KLAKSON » 11 sie 2008, 15:40

Witam,
jeżeli będę ciągnął kolejną partię to dla kolegi zza miedzy i pierwszego chętnego z forum audi80 mogę zrobić promocję. Może to przekona innych. Jak coś to pisz na PW.



Tu nawet promocje nic nie dadzą...Ludzie nie zakładajcie czegoś takiego :!:

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 11 sie 2008, 15:58

KLAKSON pisze:Tu nawet promocje nic nie dadzą...Ludzie nie zakładajcie czegoś takiego :!:
Każdy ma wolną wolę. Jak będzie chciał sobie takie nakładki założyć, to założy - jak nie, to nie.
Tyle w tym temacie...

Awatar użytkownika
padawi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 195
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:16
Lokalizacja: Małopolskie

Post autor: padawi » 11 sie 2008, 18:18

Jak dla mnie to Zzzzzzaaa drogie, ale spoko :mrgreen:

AndrzejRU

Post autor: AndrzejRU » 11 sie 2008, 18:21

a nie robili prawdziwych Brembo ?
nakladki to szajs...

Awatar użytkownika
Tauron
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 340
Rejestracja: 27 lip 2008, 20:49
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Tauron » 11 sie 2008, 23:32

hmm fajne na obrazku, ale trochę drogie - 8-) , mojej maleńkiej są zbędne ale może ktoś sie skusi :D

Awatar użytkownika
luk_OP_Q89
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1288
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:45
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: luk_OP_Q89 » 12 sie 2008, 17:46

:shock: za darmo bym nie założył sorki nie chce nikogo obrazić(bo może komuś się podobać...) ale nie rozumiem po co...jak chcesz zwrócić uwagę zaciskami to co odpowiesz na pytanie:"stary,brembo masz?cywile czy sportowe?długo musisz je grzać?..itp" bo jak odpowiesz"nie..to takie plastiki z napisem brembo" to sie ktoś może udławić ze śmiechu.Poza tym zacisk się grzeje i to bardzo,plastik się podtopi,będzie walił(śmierdział) jak chora sowa,a w najgorszym wypadku kawałek dostanie się między tarcze a klocek...i wydatki,może się też zapalić <ok> .Dla mnie poraszka ;-)

Awatar użytkownika
JawoR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Toruń - Warszawa

Post autor: JawoR » 13 sie 2008, 18:55

Witam,
jeżdże z tymi nakładkami jakieś 2-3 tygodnie, nic się nie topi, nic się nie grzeje, wszystko wygląda ładnie, czysto itp. itd.
Ale pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto wie lepiej co się z tym produktem dzieje...
Jeżeli twierdzicie, że za drogo to już pisałem, że dla pierwszej osoby z tego forum, która zdecyduję się je przetestować na 80-ce mogę zrobić jakąś promocję. Gdyby znaleźli się chętni na jakieś zbiorowe zamówienie to też zrobię jakąś zniżkę.

Pozdrawiam
JawoR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl