Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.6 V6 ABC] Drzwi przednie kierowcy, zerwana linka

ODPOWIEDZ
Jafar19
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2010, 14:58
Lokalizacja: Legionowo

[2.6 V6 ABC] Drzwi przednie kierowcy, zerwana linka

Post autor: Jafar19 » 18 maja 2010, 00:02

Witam

Nie mogłem od wewnątrz otworzyć samochodu, za to z zewnątrz bez problemu i stwierdziłem że linka spadła. Rano poleciałem do pracy drugim samochodem i ojciec grzebał w tych drzwiach i niby wszystko naprawił ja wracam pod blok samochód zamknięty i łapie za klamke drzwi zamknięte, ciągnę troszkę mocniej do siebie drzwi wyskoczyły. Patrze na rygiel i jest w pozycji zamkniętej. Nie miałem kluczyka to otworzyłem z tyłu drzwi, przymknąłem przód rygielek w dół wszystkie się zamknęły i problem jest cały czas. Nie wiem co ojciec tam zrobił ale może mieliście coś podobnego to ja mu powiem mniej więcej co to bo cały centralny mi rozwali a nie mogę mieć na to oka bo codziennie pracuje od 9 do 21 :/

Awatar użytkownika
TYGRYSQ
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 440
Rejestracja: 05 maja 2007, 08:21
Lokalizacja: OŁAWA

Post autor: TYGRYSQ » 18 maja 2010, 00:22

panceż linki nie moze byc zbyt naciagniety i zbyt luźny i wtedy bedzie ok, sprawdz czy dobrze jest ulokowany w klamce :mrgreen:

Jafar19
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2010, 14:58
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Jafar19 » 18 maja 2010, 10:30

TYGRYSQ pisze:panceż linki nie moze byc zbyt naciagniety i zbyt luźny :mrgreen:
rozmawiałem z ojcem i mówi że linka się zerwała a nie spadła czyli pewnie powód jest taki jak napisałeś bo jak się linka ukróciła tzn że jest naciągnięta...

Awatar użytkownika
TYGRYSQ
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 440
Rejestracja: 05 maja 2007, 08:21
Lokalizacja: OŁAWA

Post autor: TYGRYSQ » 18 maja 2010, 12:34

kup linkę i załuż new:) w tym ze przy kupnych czasami trza przyciac panceż zeby smigala klama poprawnie ja tak miałem:) pozdro i powodzenia <ok>

4kółeczka

Post autor: 4kółeczka » 18 maja 2010, 19:36

Miałem podobną sytuację, też mi pękła linka, kupiłem nową założyłem i dalej nie mogłem otworzyć drzwi, a klamka czasem nie chciała wrócić do pozycji wyjściowej. Wyciągam linkę, patrzę a pancerz aż zmiażdżony przy końcu gdzie sie wkłada w ten plastik klamki od środka. Pojechałem z tą linką do sklepu i pytam czy są różne długości tych linek, on na to że jest tylko jedna długość, nie chciało mi sie wierzyć, (sprzedawca nawet chciał sie ze mną założyć o swój samochód), taki był pewny, wziąłęm od niego nr linki po drodze zajechałem jeszcze do czlowieka który zajmuje sie zamkami, myślałem że coś z zamkiem, że nie tak założyłem, też mi wmawiał. Pojechałem do innego sklepu (intercarsu), przynosi mi z magazynu taka samą jak wyciągnałem. Sprawdza jeszcze raz w komputerze, i przynosi krótszą. Tak więc drodzy koledzy, patrzcie jaką linkę Wam sprzedają najlepiej mięć przy sobie starą, bo można sobie 2 razy niepotrzebnej roboty narobić i trochę nerwów zepsuć. :-) pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga