Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 b4 2.0 abt] para z tłumika

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
mrx1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 612
Rejestracja: 22 gru 2006, 13:32
Lokalizacja: pruszków

Post autor: mrx1983 » 09 sty 2007, 23:16

kup wydech z kwasowki albo blachy chromoniklowej,bedzie problem z glowy :-) podobno jakas firma robi na zamowienie,tylko tez sie niezle ceni :-) ale w zyciu ci nie przerdzewieje :-)

maverick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 20 gru 2006, 12:02
Lokalizacja: Nowa Góra/Olkusz

Post autor: maverick » 09 sty 2007, 23:46

ostatnio urwał mi się zaczep o tylniego tłumika i myślałem że mi oczy wyjda :shock: jak zobaczyłem rok produkcj 09/1992 :mrgreen: , bez zadnego spawania i poprawek, Niemcy to mają technologię, dobry material to podstawa :-D
I like AUDI!!!

Awatar użytkownika
Oofol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3143
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:26
Lokalizacja: Karkonosze/ORK
Kontakt:

Post autor: Oofol » 10 sty 2007, 16:35

Mi też się urwał :-P ten hak hhh miesiąc temu. Auto ma przeszło 250tys a tłumik oryginalny ('90). Dorobiłem hak z płaskownika alu bo sam tłumik jest jeszcze DOBRY :-P

sebolec
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 191
Rejestracja: 02 sty 2007, 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: sebolec » 10 sty 2007, 18:49

Ja też mam oryginalny wydech. Widać w naszych autach to norma. :mrgreen:
Sebastian

Awatar użytkownika
czarek_d20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 15 gru 2006, 19:40
Lokalizacja: Parczew-w.lubelskie

Post autor: czarek_d20 » 11 sty 2007, 20:34

[80 b4 2.0 abt] para z tłumika
Witaj RAFAł
Miałem podobną sytuację całkiem niedawno. Początkowo mechanik stwierdził że łapie lewe powietrze z wilgocią :-/ i dlatego para leci z rury ale z dnia na dzień - auto było coraz słabsze. Diagnosta skroił mnie na 50zeta :-x i stwierdził że jest wszystko ok. polecił by pojeździć na benzynie, ale to nic płyn mi ubywał bo była jakaś nieszczelność na rurach w końcu jak zobaczyłem pianę pod korkiem i na miarce to należało zmienić uszczelkę pod głowicą i teraz mam spokój - przy jeździe na benzynie w ogóle nie ma żadnych oparów ani dymku, a przy LPG lekki obłoczek. Zapłon należało ponownie ustawić ale teraz jazda jest zajebista :lol:
pozdrawiam i powodzenia.

Awatar użytkownika
wilu8
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1226
Rejestracja: 28 lis 2006, 23:12
Lokalizacja: lubsko
Kontakt:

Post autor: wilu8 » 11 sty 2007, 22:21

a jaką macie końcówke tzn.jaki ma kolor ,czy okapcona na czarno?

Awatar użytkownika
Oofol
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3143
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:26
Lokalizacja: Karkonosze/ORK
Kontakt:

Post autor: Oofol » 12 sty 2007, 13:27

czarek_d20 pisze:[80 b4 2.0 abt] para z tłumika
Witaj RAFAł
Miałem podobną sytuację całkiem niedawno. Początkowo mechanik stwierdził że łapie lewe powietrze z wilgocią :-/ i dlatego para leci z rury ale z dnia na dzień - auto było coraz słabsze. Diagnosta skroił mnie na 50zeta :-x i stwierdził że jest wszystko ok. polecił by pojeździć na benzynie, ale to nic płyn mi ubywał bo była jakaś nieszczelność na rurach w końcu jak zobaczyłem pianę pod korkiem i na miarce to należało zmienić uszczelkę pod głowicą i teraz mam spokój - przy jeździe na benzynie w ogóle nie ma żadnych oparów ani dymku, a przy LPG lekki obłoczek. Zapłon należało ponownie ustawić ale teraz jazda jest zajebista :lol:
pozdrawiam i powodzenia.
Widzisz kolego w twoim przypadku była to uszczelka ale kolega nie pisze tu o nadmiernym parowaniu tylko o fakcie jako takim. I to jest normalne. Jak ubywa płynu a nigdzie na zewnątrz tego nie widać to wtedy jest wydatek - jak u ciebie. Poza tym nic dziwnego.

[ Dodano: 2007-01-12, 13:28 ]
wilu8 pisze:a jaką macie końcówke tzn.jaki ma kolor ,czy okapcona na czarno?
Mi po zapaleni po nocy też leci para a płynu nie ubywa i trudno by było o końcówkę ubrudzić palec - sucha blacha :!:

andreo28

Post autor: andreo28 » 17 sty 2007, 00:19

woda w gazie to normalne !! jezdze moim audi juz jakis dluzszy czas i jak bylem na czyszczeniu zbiornika gazowego to mnie rozbroilo jak zobaczylem ile wody mi wylali z tego zbiornika!!! poprostu sprzedaja nam gaz razem z woda !!! zalecam z wlasnego doswiadczenia tankowac na renomowanych stacjach gazu !!! a co do pary niemasz sie co zamartwiac.pozdrawiam

tunning

Post autor: tunning » 18 sty 2007, 16:25

A ja mam Audi 2.0 benzyna bez gazu i nie wiecie co może mi ciec z rury :?: W lato cienknie jakby troche więcej. Taką usterkę widziałem w kilku audi bez gazu. :-)

mrx1983
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 612
Rejestracja: 22 gru 2006, 13:32
Lokalizacja: pruszków

Post autor: mrx1983 » 18 sty 2007, 23:41

tunning pisze:jakby troche więcej. Taką usterkę widziałem w kilku audi bez gazu.
woda w benzynie,to samo mila moj ojciec w golfie :-)
zmienil stacje bezynowa i przestalo leciec :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga