Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80/B4/Cabrio] Naprawa przedniego i tylnego zderzaka

ODPOWIEDZ
PrzemekPrze

[80/B4/Cabrio] Naprawa przedniego i tylnego zderzaka

Post autor: PrzemekPrze » 12 kwie 2013, 16:34

Witam serdecznie.

Pisze proszac o porady. Ktos wjechal mi w auto i uciekl z miejsca zdarzenia. Swiadkow niestety nie ma. Ucierpialy oba zderzaki:

Przod:
Obrazek

Obrazek

Tyl:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wiekszosci z was pewnie by to nie przeszkadzalo. Ja jednak lubie jak auto jest zadbane.

Moje pytania do was ,iz mam dwa wybory:

Naprawa samodzielna(biorac pod uwage 0 jakiegokolwiek dosw.) Co mi bedzie potrzebne i czy jest jaka kolwiek szansa by zrobic to tak, zeby nie bylo czegokolwiek widac. Ew. koszta potrzebnych mi do tego materialow/narzedzi?
Czy polecacie moze kupic nowe zderzaki ,aczkolwiek w tym kolorze rzadko mozna cos znalezc ,a koszt lakierowania nie nalezy do najtanszych ?

Oddac samochod do fachowca. Jaki rachunek w tym wypadku na mnie czeka ?

Licze na wasza pomoc i wsparcie :-( . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2013, 19:54 przez PrzemekPrze, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grze
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3198
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:57
Lokalizacja: południe

Post autor: grze » 12 kwie 2013, 19:02

Jeśli chodzi o przód, to pojedź do jakiegoś dobrego punktu gdzie spawają plastiki i niech Ci ten zderzak pospawają od środka - tak, żeby nie trzeba było malować. Znajomemu tak pospawali lusterko, że prawie tego nie widać - została tylko taka czarna kreseczka w miejscu gdzie łączy się to pęknięcie - prawie niewidoczna. Nic nie trzeba było malować. Zrób to bez malowania, bo szkoda pakować się w koszty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl