Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Gadzet - nakładki na zaciski a`la Brembo

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy z pominięciem rezania.
DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 07 sie 2008, 08:49

to Ty lepiej czytaj ze zrozumieniem
widzisz emotikonkę?? z puszczającym okiem?? to chyba wyjaśnia
dla mnie możesz sobie montować nawet koła od roweru zamiast tych bedziesz miał mniejsze spalanie , a wygląd napewno niepowtarzalny wali mnie to


nie chce mi się już z Toba dyskutować , bo za każdym razem wszystko odbierasz wobec siebie ANTY nawet jak nikt nic takiego nie pisze.
OVER AND OUT

Awatar użytkownika
dubbler
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 666
Rejestracja: 02 mar 2008, 12:30
Lokalizacja: LU / RBI
Kontakt:

Post autor: dubbler » 07 sie 2008, 09:03

dajcie sobie spokój, chłopak zaproponował i pokazał jak to wygląda każdy ma swoje zdanie i naprawdę nie ma sensu nikogo obrażać i robić sobie osobistych wycieczek,

a co będzie jak ktoś napisze że lubi muzykę poważną ;-)

DRED
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1040
Rejestracja: 23 lis 2006, 09:23
Lokalizacja: stolica

Post autor: DRED » 07 sie 2008, 09:30

nic, ja lubię czasem posłuchać , a także rocka , metalu, regge, popu , czasami też jazzu <ok>

Awatar użytkownika
RaKo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 674
Rejestracja: 11 paź 2007, 17:44
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 07 sie 2008, 10:01

Skoro nie masz Audicy to zmień opis,a najlepiej forum dla tych co mają Deaewoo,czy inne koreańskie badziewia.Faktycznie do Twojego Hujdaja mogą pasować stylistycznie te plastikowe dokładki,ale już mnie nic nie dziwi,widziałem wiele Calibr w podobnym stylu do Twojej furki.Dziękujesz za zaciski od eSy ,a my dziękujemy za Twoje nakładki,może za 5 lat jak fantazja Cię opuści będziesz się śmiał sam z siebie <ok>
A tak na marginesie zmień nazwę tematu na ala Brembo bo to na 100% nie jest Brembo,tak poważna firma by się nie ośmieszyła wypuszczaniem takiego badziewia pod swoim logo <piwo>

Awatar użytkownika
labek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 698
Rejestracja: 11 cze 2007, 00:31
Lokalizacja: Polska

Post autor: labek » 07 sie 2008, 10:49

Wiesz co Rako az zal czytac twoje posty, poleciales tekstem jakbys sam byl jakiegos z forum Calibry. Bez urazy ale takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 07 sie 2008, 17:22

Nie wiem co sie dzieje, ale to przekracza wszelkie kryteria tolerancji, kolega chciał coś pokazac innego, pokazał i jest ok, jednym sie podoaba innym nie i nie ma co z tego robić zadymy, a i czy to wazne ze kolega ma inne auto niz A80 jak by nie było jest jednym z naszych braci - uzytkownikiem dróg, i co lepsze jeszcze ma czym posmigac <ok>

Awatar użytkownika
JawoR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Toruń - Warszawa

Post autor: JawoR » 07 sie 2008, 17:41

Witam,
Dred wrzucanie emotikonka nie zawsze załatwia sprawę. Skomentowałeś moją wypowiedź w sposób, który nie wydawał mi się zabawny, a prześmiewczy. Ale skoro sprostowałeś swój komentarz, to sprawa załatwiona.

RaKo widzę, że nie odrobiłeś lekcji, więc jeszcze raz:
"Złośliwe uwagi nie karcą osoby komentowanej, lecz pokazują poziom i kompromitują autora"

Po pierwsze po co mam zmieniać opis skoro kiedyś miałem takie Audi. W galerii jest odpowiedni temat, gdzie zostało wszystko opisane łącznie ze sprzedażą auta. Do opisu nie można wstawić ,np. słowa "kiedyś" itp. itd. tylko konkretne oznaczenia modelu, silnika ...
Po drugie forum nie jest dla posiadaczy Audi 80, a dla sympatyków Posiadaczem już nie jestem, sympatykiem jestem wciąż, dobrze wspominam to auto i mam do niego sentyment.

A na sam koniec:
labek bardzo dobrze Cię podsumował. Dziwne jest to, że mówisz badziew na auto, które jest ładniejsze (ale gusta w tym wypadku mogą być różne), ale mocniejsze Twojego, a w dodatku zaprojektowane przez nikogo innego jak Pininfarinę. Ale pewnie dla takiego oligarchy jak Ty Ferrari to również badziew. Najlepsze jest to, że nawet w avatarze nie wrzuciłeś zdjęcia swojego auta, tylko cudze, czyżbyś nie był ze swojego pojazdu do końca usatysfakcjonowany :?:
Co do uwag o calibrze to to pozostawię to bez komentarza (labek zrobił to za mnie).

Pozdrawiam
JawoR

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 07 sie 2008, 18:59

Panowie spokojnie, nikt nikogo nie zmusza do kupna, tak samo z żenującymi komentarzami. Wrzućcie na luuuz ;-)
p.s zmieniłem nazwę tematu.

grinch
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:50

Post autor: grinch » 07 sie 2008, 19:29

JawoR pisze:
A na sam koniec:
labek bardzo dobrze Cię podsumował. Dziwne jest to, że mówisz badziew na auto, które jest ładniejsze (ale gusta w tym wypadku mogą być różne), ale mocniejsze Twojego, a w dodatku zaprojektowane przez nikogo innego jak Pininfarinę. Ale pewnie dla takiego oligarchy jak Ty Ferrari to również badziew. Najlepsze jest to, że nawet w avatarze nie wrzuciłeś zdjęcia swojego auta, tylko cudze, czyżbyś nie był ze swojego pojazdu do końca usatysfakcjonowany :?:
Co do uwag o calibrze to to pozostawię to bez komentarza (labek zrobił to za mnie).

Pozdrawiam
JawoR
Gościu wyluzuj :!:
Ja nie będę oceniał bo nie mam własnego auta i to wystarczy ReZam jak na razie tatową b4

Ale trochę szacunku dla Dreda jak go nie znasz itp to przystopuj trochę :!:

Pozdro for all

Awatar użytkownika
JawoR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 45
Rejestracja: 02 wrz 2007, 11:52
Lokalizacja: Toruń - Warszawa

Post autor: JawoR » 07 sie 2008, 19:48

grinch pisze:
JawoR pisze:
A na sam koniec:
labek bardzo dobrze Cię podsumował. Dziwne jest to, że mówisz badziew na auto, które jest ładniejsze (ale gusta w tym wypadku mogą być różne), ale mocniejsze Twojego, a w dodatku zaprojektowane przez nikogo innego jak Pininfarinę. Ale pewnie dla takiego oligarchy jak Ty Ferrari to również badziew. Najlepsze jest to, że nawet w avatarze nie wrzuciłeś zdjęcia swojego auta, tylko cudze, czyżbyś nie był ze swojego pojazdu do końca usatysfakcjonowany :?:
Co do uwag o calibrze to to pozostawię to bez komentarza (labek zrobił to za mnie).

Pozdrawiam
JawoR
Gościu wyluzuj :!:
Ja nie będę oceniał bo nie mam własnego auta i to wystarczy ReZam jak na razie tatową b4

Ale trochę szacunku dla Dreda jak go nie znasz itp to przystopuj trochę :!:

Pozdro for all
Witam,
wydaje mi się, że wykazałem więcej szacunku niż Dred i niektóre ine osoby wobec mnie. Nie znam tej osoby tak samo jak on nie zna mnie, a mimo to kierował niemiłe uwagi po d moim adresem.

Pozdrawiam
JawoR

Awatar użytkownika
formatic
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 46
Rejestracja: 19 mar 2008, 09:46
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: formatic » 07 sie 2008, 19:56

Jak sobie tak czytam i obserwuje ten temat to brakuje mi tylko tu czerwonej plachty i torredora 8-) blow off <ok>

Awatar użytkownika
FranoF1
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2983
Rejestracja: 10 sty 2007, 10:37
Lokalizacja: Schönbach
Kontakt:

Post autor: FranoF1 » 07 sie 2008, 19:57

Przestańcie już spamowac, Grinch weź i idz na pifko.
Prosze Was tylko o troszkę szacunku dla drugiej osoby.
Kolejne posty nie na temat, będą bez uprzedzenia kasowane.

pawcyk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 87
Rejestracja: 28 kwie 2008, 15:40
Lokalizacja: okolice KRK

Post autor: pawcyk » 07 sie 2008, 20:44

FranoF1, nie wiem czy pamietacie temat o "euro 2008" nikt tam nikogo nie bluzgał, a jednak temat został zamknięty :shock: . proponuje więc i ten temat zamknąć i będzie ok. szacun

Awatar użytkownika
dubbler
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 666
Rejestracja: 02 mar 2008, 12:30
Lokalizacja: LU / RBI
Kontakt:

Post autor: dubbler » 07 sie 2008, 20:59

proponuje więc i ten temat zamknąć i będzie ok
zgadzam się, to już nie jest merytoryczna polemika tylko załatwianie własnych empatii

arezyy

Post autor: arezyy » 07 sie 2008, 21:29

Solskier pisze:Nie wiem co sie dzieje, ale to przekracza wszelkie kryteria tolerancji, kolega chciał coś pokazac innego, pokazał i jest ok, jednym sie podoaba innym nie i nie ma co z tego robić zadymy, a i czy to wazne ze kolega ma inne auto niz A80 jak by nie było jest jednym z naszych braci - uzytkownikiem dróg, i co lepsze jeszcze ma czym posmigac <ok>
Zgadzam się z Solskierem, od siebie dodam że krytyka i krytyka prześmiewcza to dwa różne sposoby na wyrażenie swojej opinii. Kazdy na Forum ma prawo do wyrażnia swojego zdania na tak lub nie ale ludzie - róbmy to na poziomie a nie na zasadzie szyderstwa a tym bardziej epitetów (a to na forum zdarza się coraz częściej).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl